Diskutime te Lira - Qershor 2020

ka nderruar jete Besim Zekthi valltari i Ansamblit

i nderuar qofte kujtimi i tij i qofte dheu i lehte per sherbimin qe beri ndaj atdheut dhe neve si popull

1 Like

Hiq ate tipin me kostum si manikin, te tjeret jane njerez qe perfaqesojne shtresen e mesme, nuk mund ti quash te pasur per standartet shqiptare ! Nuk genjejne , e besoj se i kane shpenzuar 200 euro per nje pale syze… !

te mesojne amerikanet shpellare qe jeta e njeriut nuk vlen me pak se nje makine

Sido që ta rregullosh,të 10-20%-i dalin patriotët. 80 %-i tjetër është dru me pre.
Na gjej ndonjë të burgosur që të jetë për shqipërinë e madhe. Veç spartak ngjelës,që u largua nga çeta serbë e saliut.
Ideja ishte që të ashtuquajturit antikomunistë, janë thjesht komunistë ordinerë dhe jo nacionalistë që i dënoi enveri se donin shqipërinë e madhe.

Dmth ti e njihke BK dhe Legalitetin vetem nga propaganda e diktatures. :+1: Tip Sali Protopapa.

ku ishte kjo vidio, ne ç’vend,

sigurisht ne ndonje vrime, Pjer.

isha tuj mendu , pash Zotin a frymuat shlirshem diqysh pa Ramen keto dite ?
( kesh tuj mendu , guri veq ne vend te vete ka peshe , kur e parmendojsha qysh krekoset tek ju e cfare trusnije ju bon , ketej kufirit qaq i perkulur sa qe njezit mendonin qe vuan nga ishiazi i ngrati , …
mu kujtu , a ju kujtohet edhe juve cfajsimi i femive kur thone , ehe,… i ngrate i ngrat tuj i ngeh kembet zhag , veq prite ti ,kur te vjen mbas nje muaji prap ne inagurim te bankes qe eshte tuj e hap… prap ne emer te bashkimit …)

a bash tu shka Enverin a, se po t’kish qen hiç mos pa Ramen pa u ç’ka!

Eshte ne Itali

1 Like

qe dhe nje intelektual i modh (shum i sukseshem sot) tjeter futja pordhes kot me kot per marrdhenjet italo-albanese: :joy:

po ti, sa gri kot ketu, pse nuk merr pjese ne ato forumet, apo s’te njef njeri,

per ata qe duan te udhetojne me 15 - 25 euro, te zgjedhin wizzair

pse ne keto forumet shqiptare kush njeri me njef? Ose kush njeri te njeh? Nuk te pjerdh asnjeri! Vetem ti ke shprese se po ta var njeri prej diskutimeve ne web e po shet librin e behesh i famshem etj. Une nuk kam asnje iluzion te ketij lloji, kam vetem interesin tim, me vlen mua personalisht e shkruara ne web. Neqoftese ka njeri qe perfiton nga shkrimet e mija, kjo eshte pune per te.

pastaj nga e di ti qe nuk marr pjese?

Pjero, ne kete linje rrihet ne kembe si ne autobus? Nga e gjete kete 15 euro? Lire qenka, 60 euro nga Brukseli, po jo 15. Dhe vetem per vajtje. totali €84.98

30 posts were merged into an existing topic: Diskutime te lira - Korrik 2020