Diskutime te lira - Qershor 2021

E sheh qe s’te do askush pervec meje? Pendohu Toro sepse mreteria e qiejve eshte afer…

1 Like

ka kohe qe nuk vjen asnje lloj notifike, perveç zemres ose pelqimit. As notifika e mesazhit, as e lidhjes me tjetrin kur pergjigjesh, as permendja e emrit. Me zequan kam komunikuar me mesazh ne 15 mars, hapa rastesisht inboksin dhe pashe mesazhin e zequas. Dmth komunikoj me te djathtet ne inboks :stuck_out_tongue:

qe prej nje viti a me shume numri i anetareve aktive sic e ke vene re numerohet me gishtat e dores, dhe shumica jane te pamoderueshem dhe nuk e di a ben me sens moderimi i postimeve ne peshk, ndaj per respekt te ppu-se/anetareve qe ende e vizitojne dhe komentojne, si dhe per respekt te vetes moderimi im eshte i kufizuar ne aprovimin/publikimin e prurjeve nga anetaret (sic eshte rasti yt per shembull), moderimin e postimeve te sinjalizuara nga anetaret e tjere si te papershtateshem dhe gjera te ngjashme, derisa te kete qofte dhe nje vizitor ne ppu.

1 Like

ne rregull bashke, tani te besoj komplet. Por besoj se me lejohet te dyshoj nese nuk ka veç heshtje kur ngre zerin per nje problem.

Zeneli-Murriqi nuku keq sot.Por prape me kete menyre ndertimi te ekipit kombetar si Shqiperia dhe Kosova do te kene 11 lojtare ne fushe por jo skuader .

1 Like

Të ka ngel mendja të top-et​:nerd_face::rofl:
Sportiste e vjetër!
Keni patur edhe ju kovaçin,brahon,xhambazin,!

O pellazg peder i vjeter
Kur nuk flet ke mend me teper
Poplli :joy:

Po na pëlqeve ti,kemi marrë fund moj e kozmait🤣
26/7 form corinthians

E filloj Arbani Kapedani tek peshku, e vazhdojne keto te tjeret ne parlament…
Pellazgu flet per Shqiperi etnike, Patronazhisti na rreklamon shifra si intelektual i moth

kur njeriu kruhet në vete edhe kur nuk ka zgjebe, atëherë eshte zgjebja vetë që vetëkruhet.

Termi " i moth" nuk eshte me doemos ekskluziviteti i dikujt.

Machiavelli

10 vjet te kohes se Zogut popullsi 90% analfabete,nxorren Migjenin dhe Lasgushin.
40 vjet te kohes se Dulles ,arsimim masiv Kadare dhe Agolli (disa te vepra te tyre)
30 vjet post komunizmes ,periudha me e hapur ne kontaket me dijen e Shqiperise 0 autore te shquar .

Kush do na shpëtojë nga autori i shquar dhe nga fansat e tij? - i Modhi :smiley:

Në Itali, nën pushtetin e Borgia-s, për tridhjetë vjet patën luftëra, terror, vrasje, masakra: e ata prodhuan Mikelanxhelon, Leonardo da Vinçin dhe Rinashimenton. Në Zvicër, patën dashuri vëllazërore, pesëqind vjet paqe dhe demokraci, e çfarë prodhuan? Orët me ku-ku.

1 Like

me ne fund, shqipria po bo nje gjo te hairit ;

Shyqyr se na kaloi gjithe bota😀

ene palermo e ka per turp te krahasohet me na …
“Mos ta krahasojmë Elbasanin me Palermon”, letër në redaksi e ambasadorit italian: “Palermo e ditëve të sotme, nuk është më ajo e përpara 30 viteve” | Gazeta Dita

Mire thote!? S’ka asi lidhje, Elbasani shquhet per bollokumet.

1 Like

e hongri i laper turijve edhe Macroni, i rrofte rafinimi esprit franse e intelektualit t’modh, s’ka kuptu akoma qe kane ardhe kohe te tjera, koha e laprave: