Ermal Meta prapë në Sanremo!


#21

E fitoi majmuni hirko, meglio cosi…


#22

E pashe dje naten finale dhe me pelqeu kenga e Ermalit. Suksese djalit me nonji hit.
-----------
Tani ni pyetje per Albanezet e forumit. Une lidhjet me muziken italiane i humba anej nga mesi i viteve 2000. Kenget e fundit italiane qe ia mbrine ne ipodin tim jane ato te Gianluca Grignatit dhe… full stop.
Pyetja eshte: A ka ndonje kengetar apo kenge italiane (musica leggera post 2004) qe ia vle per tu shkarku dhe degju ne makine?

Mille grazie paraprakisht


#23

negramaro


#24

https://www.youtube.com/watch?v=92Sc3jEvI2U