Ethet e politikës Shqiptare

Po, kjo eshte, nuk ka asnje arsye tjeter.

:joy: Rrofsh o Pjer. Kisha kohe qe s’po mendoja per obligacionet e CO2, qe nga hera e fundit qe kishe shkruar :smile:

E kuptova Pjer, flm. Po e kisha gjetke…avokati ka nje Theory qe nese Edvini ne Tirana merr po aq deputet 16 pse me pak, nuk arrin 71 vota e kot lodhet ne Fier a Vlore. Nese te punesuarit e LeshElise te ardhur nga Skrapari e Perondia maksimanizojne voten ne Tirane atehere do kemi Vaterlo ne Tirane.
Gjergjit nuk I japin kohe se e quan Koqen e Mones e koketulin tat Hajdut me Cizme qe duhet larguar nga Shqiperia. Me mediat e shitme do shofim me shume Ciftin e Hajdutve ndoshta edhe me ndonje platform anti-komuniste

Partite e vogla i Modho, nuk jane lesh me qime, siç thua, por nje frymemarje me e gjere per demokracine ne Shqiperi. Nuk e ke morr vesh qe Palloshi do me u bo si Erdogani.

Vlonjato, u takova me Graven dhe Blendin, por keto jane ne pjesen e dyte, sa te kalojne ethet e politikes shqiptare.

…orari i ujtit…sahati i elektrikut… sportelistet… obligacionet e CO2…qofte…birre…fernet. Ja ku ja bera permbledhjen e tregimeve te fundit te Pjerit keshtu qe s’keni nevoje te lexoni gjithe tregimin.

Pjer, po na behen te merzitshme me te njejtet elemente, gjiithmone. Duhet dicka e re Pjer, me terheqese, me eksituese. Dikur kishte detaje me te bukura dhe interesante.

Po z.K.P e takuat?

E dyta besoj se do kete gjera pikante :grinning: e dashur.

Kush eshte ky/kjo vlonjato.

I modho, nuk ka rendesi se kush i fiton zgjedhjet, lexo rreshtin e fundit te tregimit, pse-ne.