Foto e Ditës

Aruba :aruba: :heart_eyes:

2 Likes

2 Likes

2 Likes

format-me-te-cuditshme-te-reve

Me siguri do te jete liber i kencem.

                                   CAYO COCO July 2017




3 Likes

Kapo kam plan te shkoj dhe une ne gusht ne cayo coco dhe me kane thene qe jane ndertuar dy hotele te rinj (Pullman dhe Melia Jardines del rey ). Di gje per keto?
Keto fotot te kujt jane dhe me ke kompani e more package-in?

@kapo, leji fotot nga brenda po fokusohu te ato jashte, te detit. Ai ishte fantastik. Ja nje gje te mire qe kish bere Fideli; e kish ruajtur faunen me fanatizem. Ka ujerat me te pastra ne krejt Ameriken qendrore e jugore.
Per te bere nje dokumentar per koralet e jeten nen uje, nje grupi te njohur zhytesish ju deshen plot 15 autorizime nga agjensi te ndryshme shteterore dhe ministri
@Vlonjat, isha ca me tutje, ne Cayo Santa Maria. Shume i impresionuar si per here te pare. Sidomos kur ne nje moment, guida e busit na tregoi nje central te vogel buze rruges dhe me krenari na foli per energjine qe nuk u nderpritej me, qekur ishin lidhur me Venezuelen :cry:

1 Like

te dy njesoj jane ,une kam qene tek melija jardine del rey, ka shume pushues ,por them te provosh Pullman se eshte me i miri sot per sot ne cayo coco, .Po qe se shkon pa femijet per qejfin tat dhe te gruas , duhet tek Memories Caribe Beach Resort i rinovuar last jyear dhe i convertuar vetem per 18 over :slight_smile:

kam qene por …edhe pse ka plazhet me te mire ne cuba , nuk do e provoje prape,Eshte i njeti zgjatin ishullor me Cayo Coco por vete ai udhetimi 1,5 ore me autobuz eshte i lodhshem.

1 Like

Rrofsh Kapo. Faktikisht edhe ne te Pullman e kemi syrin por ishte dispo vetem me aircanada per ne gusht. Kurse kete jardine del rey ma ka rekomanduar nji shok qe ishte ne prill.

2 Likes

1 Like

1 Like

3 Likes

Ku jane keto fotot moj Moza?