Ja dua te martohem, po si te celebrohem?

Ashendentin e kam fjalen une? Sma merr mendja ne bote ta kesh zjarr.

Kurse Inkuizitori parashikoj qe eshte Capricorn :hugs:

Capricorn eshte i ftohte dhe i permbajtur … Sic mund te jete ashendenti jot. Ke inkuizitori mendoj se ne harte dominon dashi dhe gaforrja.

:grin: falemnderit

Pertoj ta gjej ashendentin. Po e beri Inkuizitori, e bej dhe une. Perndryshe le te mbetet mister.

Meqe jemi te nick-set, Yeriho me jep ndjesi familjare. Could it be?

Mund ta besh per kuriozitetin tend ti apo kushdo tjeter nese jeni te mjaftueshem kurioze, por seshte e nevojshme ta postoni ne peshk.

Kur ta thashe nuk e besove. Zjarr pra.

Sme shkon mendja ke asnjeri per yeriho…mund te jete dikush qe i ka nderru nicket shpesh, por une e kam humb fillin per shkak te mungesave qe kam bere, se kam idene.

Ashendentin ti zjarr? No way

Prit se do na e zbuloje pjeter kgb-ja

Une jam brisqap. :grinning:
Katrorin e zbardha une, ju merruni a kam a jo te drejte. Hapsiren e keni 2.4 %.

Pjeter is replying…

Si gjithmone teper entuziast me perqindjet. 97.6 perqind s’i merr as EKR ne keto zgjedhje lokale. Gabim them une

Duam provat…sic na dhe prova per saturnin e ste besova. :stuck_out_tongue_winking_eye:

Une e kam nderruar por mos beni hamendesime se kot nuk e kam nderruar. Kush interesohet te me pyese ne privat. :smiley:

Aqua,ke pasur te drejte per mua qe jam uje throughout (kot ste quajta fukse). Shenje dhe ashendent a si quhet. S’me pelqen profili zodiak ama. :frowning:

E mire mire, ca eshte Libra?

Why, ku ka si uji, ia prish mendjen te gjitheve, eshte magjik, magnetik, plot emocion, edhe kur nuk ndjen prape transmeton emocion, i thelle, shume intuitiv, ca do me?

Sipas ashendendetit jemi ‘te ftohte e te permbajtur’ keshtu qe do mbetet dhe kjo gje mister.

Ajer eshte. Shenje mashkullore. Personalitet shume i ekuilibruar, diplomatik, social, i paqte di si t’i pershtatet te gjitheve, di si te krijoje stabilitet mes njerezve. Ideal per admin. :wink: