Kandidati për deputet me mesazhet skandaloze në Facebook

Ta gezoje dhe Mondi…

Faleminderit. Nuk di si mund ta sqaroj une. E kam lexuar, kam lexuar dhe disa te tjere ketu qe e kane permendur. Stalker vete s’e ka mohuar ndonjehere, plus qe disa gjera edhe sikur perputhen. Por nese e kam gabim, e terheq.

Jo,jo,problemi i shqipes pellazgjike qe ne kete rast e ka ne te njejten forme veten e dyte me te trete.Ben gabim Stalkeri,jo ti,qe nuk e sqaron (ai)kete gje.

1 Like

Bravo Luli!

Sikur Trump t’i kishte besuar sondazheve, nuk do të ishte President i USA.
Përpara dhe Fitore!

duhet te te shqetsoje fakti qe populli eshte i gatshem te votoje cdolloj injoranti e bajraktari qe u serviret. Ky si dhe koha e mjaftushme qe KM i vendit gjen te beje llogje ne FB, duhet te bente te kruaje koken. Po ty te lumturon fakti qe sondazhet e nxjerrin fitues…

Kokrra e debilit qe ben ekstremistin dhe do te fitoje pike ne sy te Lulit qe ti vej emrin ne liste. Republika e re e paska nisur me kemben e mbare.

Lungomarja ne bregdet
2 km ne 4 vjet .

poplli :grin:

4 Likes

Josephina tek Rakipi…Lista Basha, liste private…PeDi po asgjesohet…nderkohe Lulthimi kelthet qe jemi me te bashkuar se kurre…Ymer Ymer :v:

ik ere dhjaks, shko xhbiriloi robve profilin ne facebook tashti

http://www.lapsi.al/lajme/2017/06/01/lajm-i-fundit-rama-tregon-n-se-do-t-ket-nj-debat-n-tv-me-bash-n#.WTB9yNy1vqE

eshte standard i botes perendimore o pallosh.

Ceshte ky sondazh idiot, qe pyet per punen e Bashes ne opozite?

Nuk ja mban se e di qi del bllof.

Si u pergjigj Josephina kur e pyeten nese Lulthimi i ka shit per EVRO mandatet e sigurta??? Shifeni vet tha, jane mandate familjare e biznesi e jo politike…merrini nji nga nji…

Po boka i dor Evro Lulthimi kto zgjedhje para se tja mbathi ne Amsterdam ku do sfidoje kanabisin si qytetar Hollandez, per nje Canabbis Free Amsterdam

Lexojeni pak propaganden boshe te medias se Rames. Pasi thote qe me 2016 pati nje rritje te ndermarjeve te reja me 5.5 %, ca rreshta me poshte thote qe ka nje renie 44.8 %:

[quote]Numri i ndërmarrjeve ekonomike aktive në Shqipëri është rritur me 5.5% në 2016 krahasuar me një vit më parë, duke kaluar 160 mijë e 500 njësi.

Instituti i Statistikave nxorri të dhënat mbi regjistrin e ndërmarrjeve, ku rezulton se në fund të 2016-s janë 31 mijë e 372 janë fermerë të pajisur me Numër Identifikimi të Personit të Tatueshëm (NIPT) nga 19.543 fermerë të regjistruar në i 2015.

Kurse numri i ndërmarrjeve aktive të reja të regjistruara ishte mbi 31 mijë, me një rënie me 44.8 % krahasuar me regjistrimet e vitit 2015. Shumica e ndërmarrjeve aktive, rreth 70 për qind janë prodhues të shërbimeve. [/quote]

Ta Gezoje edhe Majlindi, djale persembari…

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/06/02/shkarkohet-drejtori-i-post-s-shqiptare-e-em-roi-lsi#.WTFU7YUpCaM

Bravo Luli! Bravo se ti me kurajon dhe kembngulen tende po e afron shume shqiperine me standarded evropjane. ti e dekrimanlizove administraten, bravo! ti po e depolitizon administraten, bravo!

https://www.facebook.com/lulzimbasha.al/videos/vb.166424440075412/1529705373747305/?type=2&theater&notif_t=live_video&notif_id=1496679208274191

vetem dy here i kane ngrejt dy gishtat lart keto, kish thene Luli sot, dhe e dime se si perfundoi… heren e pare i ngriti Muhamet Kapllani kur erdhi James Bakeri, dhe heren e dyte i ngre Rama sot.