🌅 Kur dielli perëndon

Sunset over st. Lawrence River. :heart_eyes:

3 Likes

1 Like

Last days of Summer !

2 Likes

Gold Hour :heart_eyes:

3 Likes

1 Like

Edhe e imja me celular dhe nga xhami i makines, biles ndalova kastile makinen per foton

Foto diletante, Shkrepje pa ndermjetsimin e syrit dhe fantazise krijuese.Natyra, e per me teper, perendimet, vetiu jane te bukura, te veshura me vello misteri.Gjetja eshte kendshikimi dhe perfshirja brenda tablos e elementeve qe vijne si kontrapunt i pamjes makro.

1 Like

Oh yeah? se di c’mund Te Beja me shume aty ne mes Te oqeanit. Nejse Une nuk jam profesioniste meqe ra fjala. I don’t do this for living u know …

1 Like

Llastice, po kjo (Last days of Summer) nei rruge bari per Bari?:stuck_out_tongue:

1 Like

Atlantic Ocean Tirona. Po gjujsha per dolphins lol

1 Like

I don’t know anything about you. Une jam nje endacak i sapo mbritur ne kete cak.

1 Like

Njeri mbytet mbasi e refuzove, kendej vret delfinet e gjore. Pu pu cfare aktiviteti tjeter kriminal ke fotografuar?:stuck_out_tongue:

E qe gjoja merr vesht nga fotografia e??! Lol

1 Like

Ja cfare merr vesh une: fotot e tua jane pamje me perendim dielli dhe deti te perflakur.Pra nje vere e bukur, plot kujtime , nostalgji jo pa njelloj perskuqjeje te lehte mekati.

ja dhe kontributi im. pak e vjeter si foto.

1 Like

3 Likes

2 Likes

See ya again :see_no_evil::stuck_out_tongue_winking_eye: