Pogradeci, qyteti që fsheh vlerat për të treguar antivlerat


#22

Qenka acaru nga gropat ky shoku. Kaq lexova une aty. Lol. Liqeni eshte mrekulli po duket me bukur ama nga ana tjeter o Ohrit, Macedonia. Big diff sa kalon kufirin. Mgjth jo keq me kalu nje fundjave se me shume ske cben atje.


#23

ata qe shajn shqipni or e vakt jan si puna kafshes qe dhjet ne fole


#24

ket pervoj e ndan dhe miku im , aktualisht ne pogradec.


#25

ndersa miku im me flet per nje pervoje tjeter sot


#26

Ai miku yt ne vend qe te filmonte bente mire te shihte rreth e rrotull mos kishte ndonje sabotator grek.


#27

Sabotatori ka qene maqedons.


#28

Ketu po qe ka qene sabotator grek.


#29

Ashtu duket. Artikulli thote eshte care nga mbingarkesa por ne e dime shume mire qe kjo perkthehet ne: Greket hengren mish dhie, e mbajten dhe kaluan kufirin ku shperthyen ne banjot e Sarandes per te sabotuar tubacionet e ujrave te zeza.

Ose fjalen “greke” mund ta zevendesosh me “emigrante deshtake” dhe del e njejta gje.


#30

"…carja e tubit nga mbingarkesa…"
pra greket jane hequr si turiste; kane dhjere nate e dite me qellim dhe e kane mbingarkuar tubin qe nen trysnine e mutit grek, eshte dorezuar…
Pra eshte e qarte, te nderuar shoke. Ky eshte akt i paster sabotimi


#31

paska ndodhur pervit, thote ky.
Tubot shqiptare te paafte te perballojne mutin grek. Sa turp per patriotet qe luftojne nate e dite ne internet!
Po, po, e them sa here te doni; sa turp!


#32

Mire e the. Sa turp! Keta patriotet ne vend qe te grijne sallate per zezaket e amerikes duhet te hane sa me pak qe te dh… akoma me.pak. keshtu mund te ndihmojne ne mosçarjen e tubave.


#33

ja pse te huajt e preferojne shume qytetin e Pogradecit.
Pervec plazheve “fantastike”, natyra e eger dhe e virgjer ben te sajen


#34

Bredho mos kane dale dhe keta per uje naten? Se kur nuk ka per njeriun imagjino per keta te varfrit .

Megjthese me pelqen me shume versioni i natyres se eger me floren dhe faunen e veçante pogradecare.


#35

prit kur te gjeje shpejt ne liveleak nje video me huskies ne kanada


#36

Ja sa te mbaroj se shtjelluari çeshtjen e supremacise se te bardheve, organizimin e te majtes amerikane dhe rrezimin e DJT dhe e ke ketu.


#37

ja kalova shkabes, qj. Me nis njeri nje foto duke qeshur me thote, shiko c’bejne ne atdhe. Me erdhi keq dhe per te qeshur. E nxjerr dhe e shoh ne google qe nuk ka lidhje me shqip. S’e ka keq laneti. Jo cdo gje e keqe e ka aty origjinen