Presidenti shtyn zgjedhjet

ky gjest perforcon lajthitjet alla NN nga presisenti yne, them une

e po i mbetet rebelim ndaj familjes se barazlarguarve…

Likja me i mencur se Lulthimja. Sa te behej qesharak duke caprashitur himnin. Po burri i Sllobodankes dhe langoi i Sllobodanit cfare te kete zgjedhur per te treguar patriotizmen valle?

Mo e zi ne goje se i duket sikur akoma egziston nevoja per te e vazhdon lufton me mortjen. Po kete rradhe duket se do kemi sihariq se shpejti. Do kthehet mortja me kondragaz e doreza e do e marre.

Ky gjest konfirmon ate shprehjen e famshme “kriza eshte e rende por jo serioze”
:joy:

1 Like

Skeni pare gje akoma tha. Ne momentin qe sekti pederast rilindas fillon proceduren per shkarkimin e Presidentit , ky i fundit , qe i bie te shtunen , vendos shkrirjen e Parlamentit.

ky i fundit, do shkoje ne kokerr te burgut, bashke me mu e me Lyrzimin, edhe Padhoshin. Koha e matrapazeve, zaptuseve te pronave, hajduteve me cizme dhe gjithe enturazhi i tyre po merr fund.TikTakTikTak.

Rama mban te gjitha opsionet ne tavoline per te cilat neve shqiptareve nuk duhet te na vije domosdoshmerisht keq.

Brado me Edvinin apo pa Edvinin do u fusni ne zgjedhje? 6 vjet me kta ju Brado, persiper. Si ndiheni o LLA?

Grande Kapo, edhe une edhe komandanti e paralajmeruam Lulthimen te mos e krrunte me Ameriken, po nuk na degjoi. Kam Grande Kapon dhe cunat e Laqit, tha

Si gjithmone perzgjedh me pikanten per ty

Olldashi dhe Berisha hyjnë triumfues në 12 shtator në parlament – sa e pamëshirshme është historia me këto datat. 7 vjet më herët, vritej Azem Hajdari dhe dy më vonë nëdarkë vonë, nga Selia e PD dilte I urti Sabri Godo, pasi I la Doktorit “kabëll” nga amerikanët, qëpërfshinte edhe fjalët “helicopter marins” dhe “tani”. Menjëherë Berisha tërhoqi njerëzit nga rruga, nga RTSH dhe dy ditë më pas dorëzoi tanket në gardë, duke mbyllur pa nder rrebelimin e armatosur dhe derën për në pushtet për një afat të pacaktuar. Por ama që nga ai moment për arsye të kuptueshme, ambasadores amerikane iu nofka nga Berisha, si Marinsa Lino).

Të pergjosh presidentin është ok?

A nuk ishte i njeti njeri me bllok në dorë kur Rama e bëri president?

I njejti ishte dhe une kam qene kunder propozimit te tij president.

Dajeni menien ju te padegjenerumit si eshte Likja…

Kumandari i akuzon per vrasje e zhdukje kufomash…cer osht blloku…asigjo

Eshte faqe satirike me duket. Ose mbase eshte si me Gjushin, nuk po pergjohej Like Floriri, po Mona Cizmja

Nderkohe ne Afrike:

Pse tja rruaje trapin, Kaposh? Duke mos caktuar Zgjedhjet Likja mbetet President kurse Edvin Kristaqi gradohet ne Monark.

Shife kur tja presi rrogat stafit te Presidences, Veziri yne…e pse te mos e beje ? Kush do e ndale?
Zgjedhje me Edvinin nuk jua mban te beni, lereni Mbret atehere sepse populli e do…