Si mendoni se do te dalin ne % sipas partive zgjedhjet e 18 qershorit 2017?

Lodheni kot, nuk ka zgjedhje me 18 qershor pa opoziten

Lulzim Basha ka deklaruar se nuk do lejohet të ketë votime pa opozitën me 18 qershor. Duket se plani që ishte për në Kavajë do zbatohet në Tiranë te kryeministria. Informacionet janë paksa me të rezervuara për planin e opozitës ditën e shtunë, por në PD ka siguri që Edi Rama do rrëzohet pas kësaj proteste. :v:

po duroni o derrezinj deri me 18 qershor, nje muaj gje eshte.

naiviteti dhe njekohsisht, injoranca jote kembengulese ne masakrimin e palodhur te shqipes, eshte per t’u admiruar, berber. Te tjere ne vendin tend do ishin lodhur e dorezuar por jo, ti qendron aty stoik si ai pirgu me bajga te thara qe shiu nuk e lan dot.
Respekte!

Basha o bo pishmen, filloi te beje premtime fushate.
Po cadra ishte lojeee :joy:

Po mire o dredharak, na e thuaj si duhet shkruajtur, se keshtu edhe mesoj ndopak. Se berber jom, jo gjuhetar sic mund te jesh zotrote.

une nuk jam Jezu Krishti qe te bej mrekulli, o berber

se mos ben gafe ia merr seriozisht ‘verejtjet’ gjuhesore. Ato jane vec kanalizimi me te cilin psiqika e vet e semure i ben komplekseve te tij pro-shqupiste

pse edhe te shkon ndermend qe mund te jesh Jezusi? Lumsi ti!

qe t’njofesh psiken time, duhet t’kesh provu dicka timen. Nqse po, kur?

A do qendroj ne zyre Rama diten e protestes ne 13 Maj ?

kryeredaktori i “Rilindjes Demokratike” Bledi Kasmi pyet nëse Kryeministri do të ketë guxim të qëndrojë në zyrë të shtunën.

“Sot foli për lepurin në bark të opozitës. A do jetë ky trimi në zyrë të shtunën?”, shkruan Kasmi në facebook.

…Kina eshte vendi me i larget dhe i sigurt qe ka planifiku Rama :frowning2:

Kush e gjen perse bashes nuk ja ben syri terr kur bojkoton zgjedhjet ka nje shishe vere nga kantina e Pjerit.

Une them se eshte i myt me hashash, pra kthjellesine e syrit dhe te mendjes e ka nga konsumi i kanabisit me shumice; mundesuar edhe nga cmimi konkurues, merite kjo e qeverise.

psika jote tani psh. parashtron edhe rregullin, edhe rezultatin?!

psika ime beri nje pyetje te pafajshme ne thelb te se ciles qendron kureshtja se si e njeh dike qe nuk e njeh? bej gabim kur supozoj se nje cope mishi mund ta kuptoje aq sa t’i pergjigjet?

kaq e pafajshme e kureshtare pyetja e psikes sate… te na falesh por i bie te jesh cope mishi

pervec asaj, po hashashin e vertete ka mbajtjen nen sqetull brenda shqupit qe i ben berisha, the real slim shady

Kaposh, Monika me Edvinin po bejne oferta lakmuese per voten e qendrestareve ne 18 Qershor. Konkurence e Papare… ti per ke do votosh Kaposh per Moniken apo per Edvinin??? Apo je Blush i fshehur ti Kaposh??? /:wink:

Po ja per qendrestaret e ka patur llafin luli kur thosh se do te blihen votat.

1 Like

Parlamenti i ri i pari pa saliun por jo pa opozite

PS-ja biles nuk do tu ofroj cash, por kanabis ne forme cokollate, pra " in kind" ne kembim te votes. Nje rruge e dy pune: cimentohet pozita dhe boshatisen magazinat. Tashme, konkurenti per PS-ne eshte LSI-ja, ndaj votat e qendrestareve marrin perparesi.