Të lutem, ma lër rehat Republikën e re!


#21

Nuk eshte argument nje flamur italian ne krah te majte as dhe lakuriqsia ne ditet e sotme ! Po te ishte koha e Enverit Rama do te pushkatohej ! Paradoks I madh ky me PD kur perdorin keto argumente ! Flamurin italian dhe Nuditetin! Kunder !


#22

Si ju be puna tahirit?


#23

Ky nuk eshte argument i perdorur nga une per te akuzuar Ramen politikisht, por eshte pak joserioze, qe kryeministri i Shqiperise, shfaqet shpesh ne publik, me nje veshje qe duket sikur promovon shtetin fqinj. Kryeministri duhet te mbaj nje tis zyrtar, ne veshje dhe ne sjellje, sidomos prane zyrave te tij, ku nuk ka arsye, te shfaqet me veshje sportive me simbole te shteteve te tjera, qe per me teper na kane pushtuar dhe na kane shpallur pjese te tyre.


#24

sikur t’mos mjaftonte se qytetin tend e drejton nje analfabet me emrin Termet, duhet te lexosh edhe deklarata qe kishim 30 vjet qe nuk i degjonim me.
Te kujton “nen udheheqjen e Partise e shokut Enver…” ose “sic na meson shoku Enver…”

Jo djema, jo! kane kaluar 30 vjet por Termeti na kujton se kemi ngelur ne vend