TURQIA, jashtë anëtarësimit në BE?!

KOSOVA eshte Turqi tha Erdogani…Pse mos t`a marrin serbet veriun e Mitrovices… kosovaret nuk i njohin principatat shqiptare qe luftuan ne betejen e fushe Kosoves…ne 1389 ne kualicionin ballkanik… http://www.gazetatema.net/web/2017/01/18/deputeti-shqiptar-kunder-perkujtimit-dhe-nderimit-te-skenderbeut-perandoria-osmane-nuk-ka-qene-pushtuese-ne-jemi-vellezer-me-turqit/

Pushtat islamik ne medresene e Shkodres… Mësuesja: ISIS është një organizatë e mirë dhe mbron popullin e Sirisë… http://opinion.al/skandal-mesuesja-isis-eshte-nje-organizate-e-mire-dhe-mbron-popullin-e-sirise/

RAMA …ky pusht islamik i Erdoganit…ky ndyresire e felliqur si gjithe klasa politike shqiptare qe nga Saliu … fshehen cdo gjurme kristiane ne Shqiperi …qe nga Gjergj Kastrioti e me rradhe …ashtu sic do te fshijne nga cdo ceremoni shtetrore Kuvendin e Lezhes muajin tjeter http://www.nacionalalbania.al/2017/02/zevendeskryeministri-i-pare-dhe-turpi-i-shqiperise-patrioti-dhe-luftetari-i-harruar-i-pavaresise-foto/

dikur i qujshim varka