Zgjedhjet parlamentare 2021

Voton vetvendosjen madam!
Po kjo nuk ka asnjë rëndësi. Rëndësi ka fakti që ai më këtë veprim tregon që trualli shqiptar i kosovës,siç quhet akoma, ka qenë dhe do të jetë përsëri pjesë e shtetit shqiptar. Dhe këtë e bën nga pozita e kryeministrit të shtetit të përkohshëm të kosovës.
Kjo ka rëndësi, dhe kjo simbolikë nuk ju pëlqen atyre që medemek e kundërshtojnë nga pozita “ligjore”.
Kjo ështe deklaratë atdhetare.

Kosove, diten e zgjedhjeve, ora 22, jane numeruar 90% e votave, lideret e partive kane uruar fituesin.

Shqiperi, ora 23:30, jane numeruar 0% e votave, te gjitha partite deklarohen fituese.

Si e ka nis ky Edvin Kristaqi, poqese i plotfuqishmi s’ka plane te tjera me i ndrru letrat ne tavoline, do t’i bije me organizu funeralin shtetror si KM, per percjelljen e doktor Berishes ne amshim.
Per doktorin them s’do te kishte ikje me te tmerrshme nga kjo bote, pak a shume si ai mbreti i filmit te Mel Gibson, qe t’u dhan shpirte, e reja i thote ne vesh, se mbate ne bark si trashigmtar te mretnise se tij, femijen e armikut.

Mbas kater vjetesh do kaloje ne mbretni. Do bohet Rama i pare.

Diku kerrcet, se ku se di. S’me rezulton qe 54% e pjesmarrjes te perkthehet ne kete menyre.

Dikur valonte kallashi nashi vetem ca rrahje me karrige kokes…Ky eshte progress i madh.Vras mendjen se cfare ka ndryshuar se eshte i njejti popull dhe te njejtit aktore politike ?

Jane bere Arbana​:joy::joy::joy: do thuaç?

1 Like

Speaking of him ,ai melun po na ben merak se kinezet e kane inatin e idhet me homoseksualet😂

1 Like

giphy

E tmerreshme , hajde Qeveris bashke me Rilindaßit tani, ctb .

4 muaj tranzicion pushteti deri me shtator?!!

Fitoi prap.sa te kete lulin me gjith ato sarhona PD, mir i bohet. Lul ,xhelal,mul,medi ,ferdinand,grid,e shum si ju. Mos ju shqitshi kurr shqupit,majeni ashtu, klan.

Edvin Kristaqi + Erion Velija > Sali Berisha+ Ilir Meta + Lul Basha

brado, ç’bashk mo, ai po qeveris vetem, pa asnje aleat,
kur do takohemi te pijm noi gote, do te qeras une,

Pandeli Tunelin e lane jashte parlamentit…

‘Provoni t’i bleni fillimisht, nëse nuk blihen, kërcënojini, nëse nuk kërcënohen, vidhini, nëse nuk vidhen atëherë i bëni të pavlefshme fletët votimit!

Ju nuk jeni socialista ju jeni specialista!

Farë më të keqe mbi sipërfaqen dheut nuk besoj s’e gjen.

Shqiptarët votuan kundra jush por ju jeni mjeshtra të vjedhjes, të vrasjes, të mashtrimit, të imoralitetit, të manipulimit, qysh prej 1944’.

Pjeter Arbnori

Qaramane! Gjithë jetën duke u ankuar!
Pse nuk i vodhën në 92-n ??
Që shqiptarët nuk duan të shohin me sy saliun,metën,mziun,djalin e fahriut,dulen dhe mediun,nuk ekziston si opsion??
Nuk duan të sjellin në pushtet partinë komuniste të berishës!
Kjo ështe e vërteta.

Pjeter mustakuqi ka tjeter kendveshtrim nga Pjeter Arbnori​:crazy_face::crazy_face:

Ku ka humbur i lebetitmi Zeqo?Melinda Gates eshte duke u ndare nga Billi e mund te kete nevoje per te :grinning: