Zgjedhjet parlamentare 2021

Hudhu icik nga i modhi se po kerko vemendje​:grin: i lebetitmi u bo si Arbani, ne fakt duhet te ishin ketu te komentonin fitoren e Rames​:thinking::thinking: Kete Melinden e Billit nuk e njof​:joy::joy:

Rubrika ;sa bukur shahen shqipot mes vedi :grinning:
Pjesë nga debati:

Maliqi: E para unë nuk mbetëm i habitur që një pjesë e mediave i shërbejnë pushtetit e të drejtë kanë sepse është ky interesi i madh, por që të krahasojmë Edi Ramën me Tony Blair dhe Shqipërinë me Anglinë kjo…. Unë dhe me Turqinë pavarësisht se…

Çupi: Shiko ti Lefter i dashur, e krahasova unë, e krahasova unë dhe si shërbej askujt!

Maliqi: Një minutë, një minutë…

Çupi: Edhe ti s’mund të më thuash mua sesi, dal, nuk të lë unë…

Maliqi: Frrok, që i shërben, i shërben, rri rehat.

Çupi: Edhe pse je polici nuk të lë…

Maliqi: Kush është polic? E di mirë ti, unë kam edhe shkollë edhe…

Çupi: Ore budalla, idiot, ore maskara….

Maliqi: Ka më rrugaç se ty!? Ka më palaço se ty?! Më fëlliqësirë se ty?!

Çupi: Ore Maskara! Unë nuk të lë o ndyrësirë, o pis, pis…

Maliqi: Palaço mos më thuaj mua ashtu…! O Pederast, palaço, qelbësirë, rrugaç, i blerë, i shitur…

Çupi: Maskara burrë.

(Në ato momente Frrok Çupi heq mikrofonin dhe largohet nga studio, ndërkohë që moderatorja e emisioni i drejtohet Lefter Maliqit që të përmbahet në fjalorin e tij )

Maliqi: Të më thuash mua ti, që kam mbaruar Skënderbegas, shkollën e bashkuar, shkollën e policisë, kolegjin e lartë të Nato-s, master shkencor studime Evropiane me një karrierë të madhe që e prodhova dhe të më thuash ti për këto gjëra por kjo është turp

Link?:thinking::joy::joy: 123

“Palaço, rrugaç, pederast”/ Degjeneron debati mes Lefter Maliqit dhe Frrok Çupit: Maskara burrë! Nuk mund të më thuash mua… (panorama.com.al)

1 Like

Zequa, ke fol si e ema e zeqos ne maje te penisit te Edi Rames qe ka fitu zgjedhjet. Kjo qe ke thene eshte shume e hidhur edhe sikur te ishte e vertete. Behet akoma me shume e hidhur sepse nuk eshte e vertete, e s’ka si te jete e vertete qe nje anonim te kerkoje vemendje, e aq me teper qe jam i sigurte qe shkrimet e mija nuk i lexon me njeri as formalisht, nuk lexohen me as pa vemendje, vemendjen ju e keni kur qelloni njeri tjetrin me komente, video dhe linke, vetem per bajga e keni vemendjen, vemendje te bajgosur keni. Jam me se i ndergjegjshem qe shkrimet e mija nuk i lexojne me as ata qe nuk komentojne, i lexoj vetem une, dhe me vlejne vetem mu si praktike palestre.

Une per vete i lexoj, Manjola gjithashtu besoj🙂

1 Like

komenti jot eshte shenja me e sigurte qe nuk i lexon

98765432-0

1 Like

konkretisht, çfar leshin ke lexu, ne kuptimin lexukuptu, 4-5 shkrime te temes se Anonimatit nese ben nje koment te tille?

ha-ha-ha-ha qenke merzit pak Zeqo

he kaqol i krishtere gjete shok per te kriju bande?

  1. E ke permend disa here fjalen “kaqol” dhe e kam injoruar, e permende edhe njehere do te pergjigjem ndryshe.

i krishtere

ti ke qef ta krush sumen, por sa ta krujne fillo e s’ke qef

ha-ha-ha-ha qenke merzit pak r.v., he mos u merzit se te ngushellon shoku jot Zeqo ha-ha-ha qe ka humb zgjedhjet hi-hi-hi

“Pas fitores”

image

1 Like

Pse ti nuk je i merzitur se u humben zgjedhjet?

pranej them o i keni syte ke ai veni i bllokuar nga Marloni, ose çfar lexoni ju avullon neper tru si gote uji e hedhur ne shkretetire: