Zgjedhjet parlamentare 2021

jan nda punet ne kete bote, un merrem me llafe, zequa dhe stalker beni gjimnastike si mamaja e stalkerzeqos ne maje te penisit te kryeministrit (njera ne maje te penisit te palloshit, tjetra ne maje te penisit te malokut). Pranej jeni me nje lagje, dhe kruani sumen me ata qe nuk doni t’i keni ne lagje. Po faktikisht jemi ne planete te ndryshem, ju jeni ne Planetin e Sumsave qe e kruani sumen sa here ka zgjedhje te lira demokratike me ata qe se rrujne se ka zgjedhje apo ka zgjedhje ne kete bote.
Kishe pothuaj nje vit pa diskutuar, dhe u duke perseri javen e zgjedhjeve per te kru sumen me mu qe nuk me doni as ne lagje. Vete u talle me mu pa asnje arsye, perveç faktit qe ke humb zgjedhjet; tani qe ta krujta, pse nuk te pelqe? Si e ke hallin?

:slightly_smiling_face:

Haha nr te komenti im te paskan irrituar aq plus dhe like i manjoles!? Ke probleme me veten, gjej nje psikiater, ta them sinqerisht​:v:Ps: te peskan mjegullu, ja vijm te fjala e lire​:joy::joy:

hahahhaahhaha o Zeqo je ilac

O zeqo sa probleme ke mer burr, kujton se bota rrotullohet rreth teje, se gjithcka ndodh per inatin/qefin tend. Pash Zotin mos mendo se je kaq i rendesishem

1 Like

o Stalker mos e bej vaksinen! Pash Zotin mos mendo se je kaq i rendesishem, mos kujto se bota rrotullohet rreth Kinostudjos Shqiperia e Re! Mos mendo se fitoi e majta dhe pacientet me koronavirus nuk do hidhen nga dritarja e spitalit pelltaauuu! per asfalt. Hajt se ke per ta pa kur te vish nga lagjia ime, po s’ta çava koken me gur pelltaauuu!

1 Like

Per ore te tera asnje koment, qofte edhe idjot. Me duket u vertetu profezia se mbas zgjedhjeve handikapatet e helmuar familjarisht nga virusi i politikes nuk kane per te diskutu me. Ju mbaroi edhe kaksuti per te shkembyer midis tyre. Fundi i Peshkut???

aha… jo se u bom merak

ky, ky jo un

1 Like

Ahahaha, c’te tallme me ke bo! Por njekohesisht me ke bo ner te modh, se u desh kjo video qe te mushej kupa e vrerit qe gjithe arti boteror, i gjithe koheve, eshte nje pacavure e tere. Paskam qene edhe une nje cope koqe qe paskam harxhu gjithe jeten me pacavure.

Dmth te vetmen vlere qe kam perfitu eshte vetedija qe i gjithe arti eshte nje pacavure.

natyrisht

jo, jo. arti është i bukur veç artisti bën jetmerde

Merda jeta, merda dhe arti! Bile arti ekziston sepse artisti ben jete di merda!

1 Like

1234567890

kurse ata qe numurojne bejne jete di merda e di caca nello stesso tempo, perché loro sono fati di caca e di merda nello stesso tempo, jane jashteqitje e barazlerguar, as me njerin e as me tjetrin, nuk jan militante.

një dy tre etj

1 Like

Zot fali se nuk dine ç’fare thone…

Fali Zot sepse artistet e mdhenj hane mengjez me buke lepurushi e reçel duke lexuar gazeten, pertypin te rejat e politikes, e pastaj dhjesin ne konserva sa majtas djathtas qe kushtojne sa nje apartament çfardo ne Tirane:

Humor i lezershem nga P.Kulla.