Zgjedhjet parlamentare 2021

O delta i paska kopsit VV provat…

Po mamaja jote ku rri?

Me mbretërinë mos doje të thoje🤔se mon-arkia i thotë aleati dule🤣

eshte jashte sistemit o spermatozoid i naltmadhnise, nuk eshte si mamaja e jote dhe e zeqos ne maje te sistemit te Naltmadhnise se tij.

Po ti kish bërë pd-ja zgjedhjet, vv-ja nuk do kishte asnjë votë😂.
Nuk ka sy e faqe partia e salës të ankohet për vjedhje. Prandaj se beson njeri. Tani kemi për 4 vjet këngën," na vodhën zgjedhjet " deri në 2025-n. Lutuni të mërzitet rama dhe mos të kandidojë prap😂. Se do kemi të njëjtin avaz prapë

delta, hajde te behemi shoke bashke kunder r.v. sepse ne te dy jemi enveriste kurse r.v eshte zogist. E shajme nga nona, edhe Zeqon.

Cudi o pellazg efendi sepse VV eshte duke u ankuar qe ky i gjati i ka vjedh votat edhe po e parashtron me fakte ndersa ti thus po tkishte halla ashtu.

Po ,nuk e kundërshtoj këtë fakt,por po them që me pd-në nuk do kishin marrë asnjë votë.
Unë mendoj që ramën vetëm nacionalizmi mund ta rrëzojë,dmth vv-ja ose ndonjë parti tjetër që mund të krijohet, ndërsa pd-ja,me alergjinë që i sjell popullit e mban ramën në pushtet.
Pra e keqja më e madhe është partia e salës. Kaq. Kjo zgjedhje bëhet në votime.

e çfar rendesie ka penis i Rames apo ndonje tjeter penis i VV apo TVLS (ta ve lala sonte), mamate e njerzve do rrine ne maje te penisit te parit te vendit sidoqofte, sepse duhet nje penis te komandoje vendin. Une them me mire eshte Rama se e ka palloshin me te modh, mamate jane me te kenaqura.

Nacionalist ishte edhe Sllobodani o efendi po nuk eci shume, perkundrazi humbi shume me shume se sa ne piken e fillimit te tij

edhe Skenderbeu ishte nacionalist, por kur erdhi fundi ja futi Venediku qe ishte demokracia me e modhe e kohes. Edhe Pirroja i Epirit ishte, por e hongri edhe ai. Te gjithe e hajne kur vje fundi.

Pse humbi?? Mori gjysmën e bosnjës dhe ka 30% të kosovës.
Plus që milosheviçi, si i majtë që ishte, ishte më pak nacionalisti nga politika serbe. Nacionalist ishin edhe kroatët që mbrojtën vendin e tyre dhe ndoqën serbët nga kroacia.
Nacionalizmi po mban evropën gjallë.
Vëtëm inferiorëve si puna jonë u mungon. Prandaj kemi ngelur të vegjël dhe na marrin të tjerët për dore. Në ku ta gjenim të kishim një milosheviç. Për serbët ai ishte patriot. Jo si sala yt,që në vënd të luftonte kundra serbëve,e futi ushtrinë kundra shqiptarëve.

me tamom Evropa eshte kurve nacionaliste ka thone Fishta qe ishte nacionalist i djathte, por qe Evropa eshte kurve nacionaliste ka thon ene Enveri qe ishte nacionalist i majte. Kurse populli jon ka thon: “Stambolli digjet, kurva krihet”. Vetem nje klysh kurve me dy bole te medha nacionaliste mund te orientohet midis dy feleve internacionaliste te Stambollit qe digjet dhe kurves qe krifet. Mirpo a flitet me jevgjit qe jane spijune te serbit nepermjet Malit te Zi? Te shohim VV nese mund te na nxjerre nga kjo situate jevgjish! Aty i kemi shpresat!

Skenderbeu nuk ishte nacionalist edhe “nacionalizmi” si term ne kohen e Skenderbeut as qe ekzistonte…

Venediku nga ana tj eshte njesoj si shtetet e fuqishme ne kohen e sotme ku asnjerit nuk i intereson se kush qeveris, apo se vriten me njeri-tjeterin, mjaftonte qe punet e tyre te mos kishin pengesa. Kshu qe nuk duhet te zhgenjehesh se ja futi Skenderbeut sepse kete pune e bente me te gjithe qe i dilte perpara.

Mos flasim per Pirron se shko mhb gjate.

Humbi shume me shume nga c’kishte ne fillim te luftes… Gjithsesi nuk kam ndermend te bej leksion historie pellazg efendi se ta ka bere mendjen p… sistemi i pre-demokratik ne Shqiperi ne aspektin e historise… Mjafton fakti qe ishe i vetmi vend ne bote me 2 heronj kombetare, madje po te kishite zgjat edhe pak me shume me siguri do e kishin heq Skenderbeun nga lista…

Skënderbeun po e heqin nga lista këta të sistemit pas demokratik. Njëfarë lubonje,antikomunist i madh or tie,e ke dëgjuar??? E bën patriot të milosheviçi!
Në fakt ju jeni një hibrid njerëzish inferior që fshihen pas antikomunizmit.
Merri një më një këta gjasme antikomunistët,dhe të rezultojnë të gjithë antikombëtare.
Edhe dulja është bërë antikomunist!
Më gjej një antikomunist ,nacionalist???
1 vetëm. Nga këta pashtyllkurrizorsit e sotëm.

ahahaha, sa budalla je more derezi, me budalla se ty nuk bohet, ti je kampion ne historine e budallenjve te Peshkut (e gjitha histori budallenjsh, edhe une ne liste). Po si more i je pergjigjur komentit tim, un u perpoqa gjysem ore, hiq ketu e shto kendej fjale, qe de dilte nje koment sa me idjot qe te ishte i mundur. Dhe ti i je pergjigjur idjotsise sime te studjuar? Eshte hera e pare qe e shoh qe qekam i pazoti te bej idiotin. Falemneres per teje o r.v. :rofl: :rofl: :rofl:
te jan fal te gjitha mekatet :joy: :joy: :joy:

Me ç’fare autoriteti ti fal mekatet? Ti nuk je Adonai…

me autoritetin qe me jep nicku qe i kam vene vetes.

Sa burr llafazan je mer rob, ketu i jap te drejte Stalker qe as ne lagje s’donte te te kishte, lol,

1 Like