A jam vetëm unë, që më duket kjo e çuditshme?

Te drejte ke po ja qe ashtu shkoi. Nuk eshte ndonje problem i madh e kisha fjalen.

Eshte problem se tregon disrespect.nuk eshte se eshte fukara e s’ka kepuce .

Nje intro shume kazuale.

Mbase e kane mare per artist. Une e mora per militant te PD-se me thene te drejten.

2 Likes

Po ti jomilitant. Nderkohe qe perspektiva per ne BE zbehet, per Shqiperine, Serbia dhe Mal i Zi jane vetem disa hapa larg:

Nderkohe, Edi Rama firmos, per nje bicim tregu te perbashket, me Serbine ne krye, bile pa pyetur fare Kosoven. Nje treg I perbashket, qe duket se eshte emri I fshehte I nje Jugosllavie te re:

Po mire, por kjo nuk do te thote, qe meqe Albana e fal duke e quajtur te pranueshme, qe per te terhequr vemendjen, mund te kaperxesh gjithe rregullat, kjo nuk do te thote, qe biem te gjithe dakort me te. Keto atletet e Rames me kujtojne, Miley Cyrus, me aktet e shemtuara seksuale.

Nuk e shof ku eshte problemi qe te kete stilin vetjak. Janis Varoufakis shkonte neper negociate me BE-n me motorr e me xhup meshini. Ai po qe po tregohej idjot me stilin e tij.

Renzi eshte bo per kollare per vete. Cer u bo me Veneton edhe banken e Venecias …falimentun apo akoma tu u zvarrit me i kembe jane?

Njerezit ketu diskutojne atletet e Edi Rames dhe “harrojne” te diskutojne shtepine e Rames qe nuk e justifikon me rrogen dhe raportin kofidencial te OSBE-se qe thote qe EDrama ka nje pasuri 200 milion euro.

Vazhdoni me kepucet e Rames…

1 Like

ketu ke te drejte devolli!

nuk do ja rekomandoja ato adidas

Ashtu mendoj dhe une. Te merrnte ndonje pale te tille. Ose te pakten t’i bente bejeweled.

Nuk e di per cfare behet fjale. Do te pyes neser nja 1-2-3-4 kliente tek restoranti.

:slight_smile: ashtu thom edhe un

Shume konservatore peshqit.

më pëlqen antikonformizmi i tij. sikur të ishte edhe patriot aq sa antikonformist,shqiptarët do kishin më në fund një shpresë. be-të venë e vijnë,ndërsa great albania do ti jepte fund statusit të hidhur të jevgut që kanë shqitarët në gadishullin ilirik! por fatkeqsisht procesi i ç’jevgjitëzimit nuk është i lehtë! duket edhe këtu

1 Like

ne nje teme tjeter merreshin me Ramen se ish kapur doreperdore me Erdoganin, shume patriarkal peshku

…edhe firmen qe ai hodhi per Jugosllavizimin e Shqiperise ne te ashtequajturin TPBP-Tregu i Perbashket i Ballkanit Perendimor.

1 Like

Kjo puna e gadishullit ilirik bie çik ere egjiptianesh (evgjitesh?) te sotem (qe jetojne ne te njejtat territore te Egjiptit antik) …
Dhe nuk ju futa valles se krahasimit me perkthimin e hieroglifeve egjiptiane (se akoma s’kemi gjetur ndonje te çkrojtur ne ilirisht :wink: )

kshu kshu ajo puna e gadishullit ilirik :slight_smile:
eh…

aman,sa për të ardhur keq jeni ju të përbotizmës! në këto çështje jeni pothuasje njëlloj me internacionalistët e djathtë:grin:të saliut!