A jam vetëm unë, që më duket kjo e çuditshme?


#141

Je dakort maksmeto kryeminister ?!


#142

po e shiqoj ne nje foto me truproje nderi megjithemend qe stonon me atlete .dikush qe e ka shume xhan dhe eshte intim me te, si psh I lebetitmi duhet tia vene ne dukje se keshtu si e ka zene do paraqitet ne takim me dignitaries e huj me pandofla plazhi.


#144

Lakuriq e I dregosur
Trup e shpirt I sakatosur


#145

74 deputet ne Parliament ! "Njeriut mos o shiko gunen por punen "-thote nje proverb shqiptare ! Ne 4 vjet ka shume merita - Shkatroi PD dhe LSI dy parti me elite te korruptuar. se shpejti ,vihet ne vend Drejtesia me Vetingun ! Paskesaj vijne gjithe te mirat !


#146

Do hani me luge floriri prap!:joy:


#147

Jo jmo, jo! Ti e di mire se kujt I them ! Ti ke talent do rregullosh Qeverine dhe Kryeministrin !


#148

Jo jo. Te "ceku I bardhe " i kishim shpresat ! Liri demokraci Republika e re ! Lol " Nue o Nue ,hape deren , dashurine e vertet e pranon edhe zoti " 7 milion Euro Nueja prej Chez -700 O00 euro Nje kafe per Like Floririn !!


#149

Shpresa vdes e fundit.


#150

Eshte antikonformist dhe antikonformizmi eshte sfera e rehatise se tij. Ka edhe njerez te tille qe mund te jene te suksesshem ne politike ose fushe tjeter. Do te ishte kulturalisht, profesionalisht, njerezisht e merzitshme sikur te gjithe do te ishim, te visheshim, e te silleshim uniform njesoj.


#151


#152


#154

Me ra ne dore nje liber, “Winners: And How They Succeed”. U cudita, kur mes te tjereve, Jobs, Buffett, Clinton, Obama etj., ishte dhe I madhi, Edi Rama :stuck_out_tongue_closed_eyes: