Adriatik Llalla keqpërdori autoritetin e prokurorisë për të censuruar mediat

Pas publikimit të disa fotove të së bijës me çfarë duken si produkte të shtrenjta luksi, kryeprokurori Adriatik Llalla kërkoi nga AKEP marrjen e masave ndaj mediave që i publikuan.

2 Likes

dobet, dobet tiku

1 Like

Per mu ka rendesi qe edhe Blendi yne u permen nje here ketu :grin:

Nuk e kuptoj cfare eshte jo etike per publikimin fotove te vajzes se Lalles kur ajo vete i ka bere publike. Sa here ka kerkuar Lalla censure kur jane publikuar foto te te tjereve? Dhe mbi te gjitha, z. Lalla duhet te akuzohet per shperdorim te postit te tij sepse po e perdor institucionin per qellime personale.

1 Like

Pse kush eshte ai qe ka pushtet e nuk e shfrytezon postin per qellime personale? hiq vetem nje Berishe.

1 Like

Zeqiro, te qenkan zene syte, as edhe nje nuk eshte i paster nga pushtetaret e djeshem e te sotmit.

Po te mos ishte i paster Z Berisha Pjer nuk rri ne nje apartament 2+1 po andej nga rri palloshi vlahutini gjebrea mamaqi andej nga kodra e diellit, edhe ata te komunes i kane zili keta.

" Blendi Salaj ,drejtues i Keshillit Shqiptar te Medias "
Ky djale ka te ardhme :v:

I vetmi gabim ne artikull. Une nuk jam drejtues i Keshillit por anetar.

Ska problem , keshtu behen punet , fillimisht antar pastaj Kryetar.

ore nje gje po me ben pershtypje!? ku jane rilindsat qe nuk po komentojne ka nja tre dit!

Tiku per amerikonet eshte person non gratta dhe i eshte ndaluar atij dhe bashkeshortes hyrja ne Amerike.

Qaji hallin Tikut ti se s’ka ku shkon tjeter.!:smiley:

Llalla ka shoqni te gjere dhe shumengjyreshe.

Hiç mos i qani hallin Tikut, Tiku osht ne Itali per shtat pale qefe, rri mbi Marlonin, e shef gallate se si Marloni ja ka hyp siper te tjereve gjasme te ofenum.

2 Likes

Lavire Bulevardi!

Paskan ardhur shoket e shkabes qe bejne spam per lajm-shqip.com.

Gjembo shume anetare te rinj sot, nuk e di pse, fushata dhe votimet jane mbyllur me kohe.

Shoket e shkabes qe punojne per lajm-shqip.

12 posts were merged into an existing topic: Diskutim i lirë - Gusht 2017