Ankara - Stamboll, "Marshi për drejtësi"


#41

I dashur Pjer e kuptoj pasionin tend per te nxjerre ne shesh te verteten por nuk kemi te drejte tu bertasim administratoreve sikur na e kane borxh .pavaresisht ne qe e frekuentojme kete blog shpesh e marrim si te mireqene , mirembajtja e ketij blogu eshte pune falas qe administratoret e bejne per sevap ne menyre qe bashkeatdhetaret e tyre te mblidhen pasdarke e te kembejne dy llafe .


#42

Kam edhe une nje nip qe hedh vickla kur s’i plotesohen tekat Pjer, po ai eshte 3 vjec. Sikur the dje qe te mos vazhdohet me me ofendime etj etj ndersa sot po flet percart se s’po te postojne nje lajm. S’e dija qe te ishe kaq bukeshkale. Adminat investojne kohe dhe para qe une e ti te kalojme kohen ketu, ti ju thua gomar e rrote. E kishe qe ne Shqiperi kete edukate apo e fitove ne Belgjike?


#43

Kerkoj ndjese per fyerjet ndaj admineve, por ca indinjata e ca qe kisha 3 ore qe pija, nuk mu durua mo, pellcet njeriu naiher, nuk i frenon dot emocionet negative.
Megjithate, adminat mund e duhet ta ndjekin kete mashtrim , kete hi/pluhur syve qe Palloshi iu hedh njerzeve.


#44

3 sahat pije ?pjer po na ben marak.


#45

Hiç fare mos u boj merak e dashur, se para ca viteve kur bona analizat e gjakut, dhe i dhashe pergjigjen doktorit, ai shifte letren e shif mua, disa here, gjersa s’mu durua dhe e pyeta; - ç’a ka doktor.

  • Po shoh se te mungon elementi kryesor
  • çfare?
  • Gjaku, po shoh se te dejet e tua rrjedh vetem alkol, kolestoroli e sheqeri jane 4 here me te larta nga normalja, dhe sipas meje ti duhej te kishe vdekur tani, nderkoh qe ti jeton.
  • Mos u merzit - i thashe, - se une jam albanes, ka te tjera norma atje, jo si ne Europe.

#46

Kjo ishte pa lidhje me temen Z. Pjer.


#47

Kujdes me alkolin sheqerin e kolesterolin se do na besh ndonje hata e nuk ka kush na shkruan reportazhe udhetimi nga shqiperia pastaj .


#48

Humor albanes.


#49

Donte Te theshte se albaneset jane invincible si race SUPERIORE.


#50

Race etruske.

P.S. qekur etnite kombetare quhen raca?


#51

etnise shpesh I referohemi si race .


#52

Yes, me llafe jemi te paret ne cdo gje, ne te pire, ne seks, ne zgjuarsi, you name it, we’re the best at it.

Ne alkool, ruseve dhe irlandezeve s’ua del njeri. Jo irlandezet e Amerikes qe dehen me Coors Light, po flas per ata qe jane safi. E mbajne derrat, si voze jane.