Basha i kujton Kryeministrit fundin e Duçes


#21

Great fucking news! Why not Mr. Trap here for an erotic show inside the tend?


#22

Amon mor zot po ejaculoni se krie(k)ari juaj eshte ftuar nga president me unpopular dhe me controversial i historise amerikane … jo or jooo si ikni dot burgut


#23

Ka nji muaj me kane ber ban, sa here me duhet te komentoj me duhet te krijoi password tjeter, nuk ja vle me ta marr mundimin, po prap Ppu do e lexoj me qejf sidomos komentet, sepse kam vite qe jam ketu.


#24

Me teper ducen ta kujton basha me krekosjen tipike dhe tonin kercenues me gishtin tregues qi e rrotullon si topuz kur mban fjalim nga cadra qe meqe ra fjala ka filluar ti ngjaje zukatjes se nje bulkthi, e ka humb funksionin dhe robve u eshte mesuar veshi me zukatjen e tij te cilen te gjithe kane nisur ta injorojne si pjese normale te jetes.
Rama ka krejt tjeter atitude, se paku eshte me me kembe ne toke.
Kam nji ide po sikur cadren ta kthejme ne festival kabareje kombetare, ku njerzit shpalosin talentin.


#25

Tallesh?
Do e kete fajin Sistemi


#26

Ka disa funde tragjike lideresh, por pse Basha zgjodhi pikerisht Duchen? Mos ndoshta sepse kane te njejtin model flokesh??


#27

…nuk ka shume faj Basha per ket krahasim, eshte populli qe po e detyron

http://www.syri.net/politike/49300/qe-rama-mos-perfundoje-si-ducja-i-varur-kokeposhte/


#28

Damn PD nuk kercenoi as ramiz aline ne 91 me varje kokeposhte .


#29

Nuk kercenohet baba.

Pastaj Basha do ti ngreje e ti vari ate koken tjeter. Ndaj eksitohen dhe cunat.
Keshilla ime per Bashen eshte qe ti mari ca doza testosteroni borxh Shkelzenit perpara se te recitoje ato qe i ka vene perpara Berisha.


#30

…sepse PD po pastrohet nga Ceka e company


#31

s’ka shume m’u be mbare te shikoja Vincere te Bellocchio-s, ke te drejte, identik!


#32

Kam verejtur se ketu ne ppu komentuesit rreth 80% jane pa gjak dhe pa ndjenja. Njerez te humbur e te tretur. Te harruar. Te kthyer ne hekur robote.
Hidhu tema per vuajtje njerezish, per fatin e atdheut, per krim etj, ata e kane vrimen e kavallit te fiksuar, tip psikopatesh sadiste.


#33

“Edi Rama dorëhiqu, ndryshe do lësh jo vetëm dhëmbët, por edhe b…”

Edi Rama ka nevojë të ulet diku te Sofra e Ariut, pa askënd, të pijë kafen dhe të bëjë llogaritë, larg interesave të atyre që e nxisin që “trego dhëmbët!”. Në politikë ka plot politikanë që kanë lënë jo vetëm dhëmbët, por edhe b….!

Ndaj me mendje të qetë e me këmbë të lehta zoti Kryeministër!


#34

E kam pas ne plan per ta pare keto kohe,
Ps. po kinoditari eshte zhduk fare pa lene gjurme…


#35

… me jepni nje kreher :sob:


#36

po,
cfare te ka zene syri ne ekran keto kohe


#37

Oj lulzime, burrat veprojne, qenjte lehin.
Te ishe burre ja beje dhurate nga populli


#38

koka ne Washingtonë more
e Luja me Salinëëë
ta shtinë edskobarëë more
o si duce ta shtinëëë

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/03/21/basha-n-shba-berisha-takim-me-ambasadorin-amerikan-donald-lu#.WNEbSzz3aaM


#39

Ja futne lulit me ngja, gjeten momentin qe ky iku jashte shtetit per ti bere pucin. Marreveshja eshte arrit, javes tjeter vijon rrjedha normale.


#40

sa per temen, ne albanie ka opozite reale mjafttueshem sa per te zevendesuar sektin e shqupit, Pd duhet te mesoje te jete me e pergjegjshme dhe te respektoje afatet, cdo leshim absurd qe mund ti behej shqupit do konsiderohej si nje llastim luksoz qe do e fuste vendin ne nje spirale dhe precedent te rrezikshem