Basha: Luftë do të ketë


#261

Hedh basha nje gure ne lume dhe hidhen 100 budallenj analiste per ta kapur.
shqupi po kalon fazen normale te ciklit te saj nga tragjedia berishe te farsa basha…


#262

hihihi hip ketu e shif mos besh nanji pytje qe e di qe sta kuptojne por qe do edhe pergjigje.


#263

Ore a e boni Ramluvllahutini vetingun se spo e morim vesh :joy: Nga bohen kto cunat e Rilindjes , spo duken fare , as Pjetri, as Albanua ,as korriksja apo e lane per ne korrik.


#264

s’ishte pyetje o *oqe


#265

hiqe ate qe mban ne goje kur i drejtohesh robve ketu, se tu shtremberuan nofullat dhe flet percart.

Basha s'ka kthim pas, mospjesëmarrja në zgjedhje e vetmja zgjidhje

Basha: Luftë do të ketë