Basha: Qeveri teknike me vulën e PD. Jo kryeministër kukull

Nuk e di se cfare moshe ke,por une qe kam jetuar nen diktature e di qe hetuesit te rrihnin dhe te torturonin.
Avokate skishte,organizata te te drejtave te njeriut nuk kishte,kush do ti kontrollonte hetuesit?

Jo berbero, nuk eshte njisoj, Z. Trump vetem kishte shprhur deshiren per ti kap prej gopi, ska lidhje se ai nuk i torturoj si Xhafa vetem pse tha s’ka domate.

1 Like

Nuk ju referova z. Trap, me fal Trump, por deshmise se te pakten 5-6 grave te thyera ne moshe qe e akuzonin per agresion seksual. Sa te verteta jane, une nuk e di. Nuk i kam as vidiot e regjistruara nga agjentura ruse per sjelljet e cuditeshme sensuale te ketij tipi me kurtizanet ruse.

Po ne kohen e kriminelit berisha president kush e kontrollonte shish-n qe masakroi me dhjetra njerez perfshi dhe Remzi Hoxhen? Kush e urdheronte kreun e SHISH, kriminelin gazidede ? Apo i bote ne koke te vete ne “demokraci”?

Jo I nderuar ka 32%, perqindja qe mori ne 1997.
Po kaq perqindje ne mos me shume (50%) edhe PS-ja apo jo?
Nga ato fanatiket qe rrine 24 ore pa buke e pa drita vetem partine ta kene ne pushtet.
Ne fakt perkrahesit e PD jane shume me oportuniste se perkrahesit tuaj.
Nese perkrahesit tuaj nuk do te ishin fanatiket me te medhenj qe ka njohur Shqiperia,partia juaj do te duhej te shkrihej qe ne 1991…po thuaj faleminderit qe keni fanatiket me te medhenj ne bote.

Noshit.

Basha: Zgjedhje të lira me xhelatët e diktaturës, nuk ka

Surratsëz, fytyrat kriminale të Shqipërisë, turpi i Shqipërisë kërcënojnë sot popullin. Kërcënojnë këtë lëvizje qytetare dhe u thotë o të bëj zgjedhje fasadë, me krimin, me trafikantët, me deputetët dhe krerët e bashkisë, narkotrafikantë, përdhunues, vrasës me xhelatët e diktaturës ose do destabilizojë Shqipërinë, kë kërcënon mor surratsëz?

Kujt i kujton ‘97 ti? Këtu është lëvizja më europiane, më qytetare, më paqësore më demokratike për të shporrur krimin dhe kriminelët që janë destabilizimi”, u shpreh Basha./

1 Like

ky fatmir xhafa mire qe do denuar si xhelat, por dhe per te drejta te vjedhura te autorit, se paska kopjuar torturat nga nazistet e LIIB

zgjedhjet mund te shtyhen, thote Avokati ;
http://www.panorama.com.al/shenjat-tregojne-qe-mund-te-kete-shtyrje-te-zgjedhjeve-me-kerkese-amerikane/

Ama e paska thene Avokati qe shkon nga fryn era…asgje ska per te ndodhur.

Avokati, nuk shkon nga fryn era, perkundrazi, eshte stoik, i bie fyellit vetem ne nje vrime, ku çdo gje e lidh me Ameriken dhe amerikanet. Nuk e di, a eshte nje sindrom i tij kjo gje, amerikanomania, apo ben lojen e amerikanve, kjo nuk dihet. Ajo qe dihet eshte se avokati, edhe kur ti nuk merr rrogen, edhe kur autobuzi ndalet ne trafik, edhe kur nje politikan ndermerr nje inisiative, edhe kur nje parti vepron tjetersoj nga programi i saj, ai (avokati) do e lidhi patjeter me politiken dhe ambasaden amerikane.

ka te drejte avokati Pjer, çdo gje lidhet me ambasaden amerikane si dikur çdo gje lidhej me legaten sovjetike.

Edhe fakti qe ti shkruan lirisht ne blog per sumen e kamarjeres qe te sjell qoftet, lidhet me ambasaden amerikane. Po te lidhej me legaten sovjetike, ti nuk mund te shkruaje dot per sumen e kamarjeres.

1 Like

Avokati ka nderruar 7 parti deri tani o Pjer.
Ku e sheh stoicitetin e tij?

Sidoqofte, avokati me pelqen ACDC, ka ca mangesira, por eshte shume me i pregatitur se ata te paaftet e tjere.

… po cfare mengesirash o derrebardhe

e mer vesh ti a po jo : ka qene hetues,dmth xhelat qe torturonte njerzit per disa vite gjate diktatures komuniste ne Vlore. o re rob zoti je i persekutuar ti apo cfare dreqin je…

1 Like

ore mos kush e di kur thoni zgjedhje te lira ju nenkuptoni proces elektoral pa regulla? Se alabake jeni. Mjer ne qe bashkejetojme me ju!

Tema​:grinning::grinning::grinning::grinning::grinning::grinning:

SKEMA KRIMINALE BAZE-RAMA PER HEQJEN QAFE TE MOTRES SE VIKTIMES SE HETUESIT FATMIR XHAFA!!!
Baze dhe Rama duke shpifur per “porositjen” e nje vrasje nga motra e viktimes se Fatmir Xhafes synojne ta heqin qafe kete deshmitare te krimeve te Xhafes, duke e futur ne nje skeme te sajuar gjakmarrjeje dhe hasmerie me familjaret e personit per te cilen eshte shpikur porosia e vrasjes!!! Tamam skenar tipik i Sigurimit te Shtetit, njesoj si atehere!
Baze-Rama do ta paguajne shtrenjte jo vetem shpifjen!!!

1 Like

FOX NEWS…qeveria aktuale e Shqiperise e lidhur me Rusine…??? Me teper ngjan si fake news…sesa e vertete… http://www.360grade.al/politike/item/59772-bomba-e-diplomatit-amerikan-ne-fox-news-ja-arsyet-pse-shqiperia-u-mbush-me-droge-video