Ç'është ky Peshk i ri?

http://cdn.mobile.ikub.al/upload/2d/2d5ab97a-2b17-4c9e-b8dd-4a5f06f07a96.JPG

3 Likes

Me kaq dekorata i bi qe ti la pjatat e z. Trump, pranej turfullo Fiqo prej inotit.:stuck_out_tongue:

2 Likes

Ne rregull tani, vine lajmet dhe komentet.

1 Like

Keto dekuratat e peshkut me kujtojne kopeshtin.nese e degjon edukatoren ke nje yll,nese nuk zihesh me shoket ke dy yje :grinning:

1 Like

Faqja e vjeter ishte shume me praktike, nuk kish pse te shtoheshin kto gadget qi ne fund nuk i japin ndonje vlere te shtuar

3 Likes

personal stats. bien ndesh me privatesine e anetarit.
Besoj jane implementuar per te qene faqja self- sustainable ne biznes.
gjithashtu, mes gjithe Like -simboleve qe ka, mund te ish zgjedhur dicka tjeter, “zemrat” ruajini per adoleshentet.

1 Like

peshku,
si behet venia e fotos prane nickut?
pashe tek profili e nuk gjej se si mund te behet proçedura.

2 Likes

Klikon tek ajo mrroklla si ne figure, dhe tek faqja e preferencave qe hapet, kerkon per ‘Foto e profilit’.

Flm se edhe une nuk e dija si te vendosja foton e profilit

Heretiku erdhi, tani ka mbet Pjeri, dini i hykes, ballçekani, dhe bradi, agroni tr edhe mund te kete hyre, po do ta zbulojme. duhet te ecim me kohen. ja ti fut nje te qethur se me jane bere lesht si te bobit.

1 Like

kush esht ky heretiku qe erdhi?

sa t’jem un ktu, nuk guxon kembe heretiku t’vije!

Tiku, me mire. …

jo Tiku, Zeqo… ketu ja thone Tori.

2 Likes

po Belulo… Tani i bije te jete Tori,.!? haha

ashtu eshte ha ha, por gjasme sepse brenda vlon inoti hi hi hi, squari u hakmor sepse talla lesht e krese te t’modhit Bob Dylan, Beluli sepse e nxorra luftetar te lirise se fjales jevge, zeqo sepse quajta Trumpin “tum”.

Shum nolt peshku i ri, shum nolt!

2 Likes

hahaha, tamam ashtu eshte. zeqos mire ia ben.

1 Like

cuditerisht zeqo, prezenca e Dinit ndihet. te tjeret jane pak te rendesishem.

1 Like

o Tiku… dmth Tori.:yum:, kur isha kete behar per pushime ne Albanie, degjoja nje reklame ne radion e makines qe luhej 100 here ne dite…
-reklama ishte per qumeshtin e markes: “la voce del padrone”.:smile:, “Lufra”…

  • nashi kjo fjala luf-ra ne vetvehte eshte pak si e diskutueshme, nuk ja dime prejardhjen, por dime me siguri qe ne Vlore luf-a, eshte sinonim per kurven ordinere.

…po nejse, ne reklame ishin disa femije qe i mburreshin njeri tjetrit se sa here pinin kete qumeshtin me emer te cuditshem.:D, merrnin shume energji… njeri thosh, une kur pi qumesht , nuk mbahem, behem si bolide e Formula 1… -ça bolide thua ti more, tha femija qe quhej Roni, -une kur pi Lufra behem ai avion… prandaj qe ketej e tutje do me therrisni: Roni avioni

-a ben te therrasim edhe ty: Tori montatori ?.:stuck_out_tongue_winking_eye:

Ben Belul ore ben, si nuk ben, kshu bohet i dor muhabeti ne peshk.
Ky eshte stili per te grric sumen me sukses me tjetrin.
Edhe ne peshkun tjeter keshtu fillonte gricja, e bitiste me t’pallume rob shpie e ku t’ma kesh.

square, as i keni harru te vjetrat, dhe as keni mesuar te reja!

Biles jeni ma keq se dikur, ne fillimet e Peshkut vjeter nuk ndodhte qe moderatore e administratore te kruheshin kot me kot me perdoruesit si po ndodh tani.

E keni nda menjen, nuk mund te rrini pa i dhene te drejte Ilia Tolit.

Anëtar i mirë. Kjo stemë jepet kur ju arrini nivelin e bisimit 2. Faleminderit që jeni pjese prej më shumë se disa javësh e komunitetit tonë. Ju tashmë mund të dërgoni ftesa nga faqja juaj e përdoruesit ose nga tema të veçanta, të krijoni mesazhe në grup, dhe të keni ca pëlqime më shumë në ditë.

Cfare eshte bisimi 2?

1 Like