Ç'po bëjnë mendjet më të bukura në Shqipëri këto ditë?

Epo varet edhe nga dega. Psh une qe iu futa historise bera mire se ne fakt e dija se do te me pelqente te studioja dokumente dhe fakte historike.

Ti psh po do te harxhosh kohe duke bluajtur mendime kot futiu filozofise. Madje, ia ke nis mire se PPU dhe blogje te tjera shqip e jo vetem jane nje pikenisje e mire per te buar e mos prodhuar.

po kerkojne peshkun e madh https://goo.gl/images/o78QGE

http://shqiptarja.com/lajm/i-gjithe-showbizi-shqiptar-ne-como-ja-vila-madheshore-ku-do-te-celebrohen-sara-dhe-ledjoni-foto

:joy::joy::joy::joy: rrofsh @Manjola_Tirana

Faleminderit per rremimet ne arkiv. Si dhe qe solle lajm per 2 njerez qe s’e kam idene kush jane. Faji eshte i imi gjithsesi qe s’ndjek TV shqiptare sepse po perpiqem te mesoj anglisht.

A post was merged into an existing topic: Diskutime të lira - shtator 2018

Ku e katandisen kete pellg sorrosistet rilindas , medet.

1 Like

Ti po kritikon mendjet me te bukura ne Shqiperi qe s’vijne “ne kete pellg?” Apo qe mendjet me te bukura ne fakt jane sorrosiste rilindas me OJQERA?

1 Like

Aagjergji

megjithmen

stela dhe çimi kan ik n’plazh

Stela & Çimi dalin si çift, me premtimin se gjetën dashurinë e jetës

praktikisht politika amerikane ka degjeneruar qe fele-bolja e djathte bo qef me fele-bolen e rusit, kurse fele-bolja e majte bo qef me kinezin. Bordello nderkombetare Covid-19.

luli u kthye për të kontribuar

hajde lul jep kontribut se jane krijuar vende bosh se i kan fut n’burg ata qe jipshin kontribut para teje

alketa e ka dhi

Banorët janë gjatë gjithë kohës me zhvillimin e provës së javës, por dhe ngacmimet me njëri-tjetrin nuk mungojnë.

Një ndër to ka qenë Paloma e cila pyet Beniadën se me cilin nga banorët e sheh veten cift. Beniada pa hezituar thotë emrin e Arditit dhe më pas i kap dorën duke treguar shenjë afrimiteti.

A do ti shohim në ditët në vazhdim si cift Beniadën dhe Arditin?Mbetet ta zbulojmë se si do vazhdojë ecuria e tyre.

diçka po lind

#dojadalim

gjithesesi do ja dalim , ja kemi dalur bile … . perpara 20 vite Dubai ishte synonim i milionerve europian qe etiketonin standardin e tyre pa pasur nevoje te shpehnin pasurine , sot ,Dubai- ne e ke te ulur kembekryq ne zemer te Tiranes mes shiptareve.
rrofsh o globalizim…!

1 Like