De Niro dëshiron ta gjuajë Trumpin me grusht në fytyrë

Me siguri ACDC e te tjere e te tjere do mendojne “po pse vendosi ta frekuentoje me pas?” Po ja i pushtetshmi, perdhunuesi st’e perdhunon vetem trupin por gjen menyra te te perdhunoje edhe mendjen.

Po jo mo/j Rasta, se une e kisha po “ia deshi qejfi” dhe me shaka perdora nje fjale te rende “shpirtligesia” lol.
Apo prape do pysesh: Sinqerisht e ke kete?
Po sinqerisht e kam, ka plot shembuj nga jeta reale njerezore ku meshkujt bejne sikur s’kuptojne dhe shohin vetem qefin e vet e spysin cfare dhe kur do tjetra dhe po ashtu ka femra qe e cojne deri ke burimi tjetrin, s’i japin uje dhe pastaj i thone “uaaa si guxon”. S’ke degju ti nga keto? Se une degjoj perdite.
Do thush ti po androgjenet…ktu po, ke tdrejte s’di ca te them per ta, i perfshiva ne fjali se m’u duk sikur po i perjashtoja…

“Po sinqerisht e kam, ka plot shembuj nga jeta reale njerezore ku meshkujt bejne sikur s’kuptojne dhe shohin vetem qefin e vet e spysin cfare dhe kur do tjetra dhe po ashtu ka femra qe e cojne deri ke burimi tjetrin, s’i japin uje dhe pastaj i thone “uaaa si guxon”. S’ke degju ti nga keto?”

Jo, nuk kisha degjuar per femra qe cojne dike te burimi dhe ankohen “uaaa si guxon.” Problemi me kete qe shkruan eshte qe me dashje apo pa dashje krijohet lidhja kauze-efekt.

Po i bejne moj ti edhe femrat keto, per interesa te ndryshme, kuptohet. Nuk jane te gjitha femrat engjej ashtu sic nuk jane te gjithe meshkujt naive. Se njerez jane dhe femrat dhe Djallezia nuk ben diferencime gjinore, i ze njesoj te dyja gjinite.

Te jene dhe disa femra dreqer thua ti qe ndjellin perdhunuesit? Nuk kundershtoj dot. Perderisa ka te tilla, ka te tilla.

uau! ke degjuar ti per te drejten individuale .?

Mos shko aq larg ke perdhunusit…se me ate fjali s’po justifikoja perdhunuesit, plus s’jane te gjithe meshkujt perdhunues. Te lebetiturit po i flisja per meshkujt normale, ja psh t’i kishte ndodh korrentit qe nje femer ta conte ke burimi e te mos i jepte uje, normal qe do vetpermbahej, por me te drejte do ta mallkonte. E rrezik se i ka ndodh, prandaj eshte njecik si i hidhur kshu, por jam e bindur qe kur te gjeje nje grua qe t’ia provoje se e do vertet ashtu sic eshte do zbutet edhe acdc e do thote sa e bukur qenka jeta.

Po ku ta dija une qe ti e kishe per meshkujt normale qe mallkojne?! Ti sikur permende ata qe nuk e permbajne veten dhe bejne sikur s’kuptojne. Nejse, ndjese per keqkuptimin.

Une mendoj se ne nje moment te tille kaq te rende psikologjikisht nje mashkull normal (me veten e tij te pakten) do mallkonte e do shante. Por mund ta kem dhe gabim. Duhet me pyt meshkujt gjithsesi.

Kam pershtypjen qe nje mashkull normal (çfare do te thuash me “normal (me veten e tij te pakten)”?) do te kerkonte te falur per nje avancim te padeshiruar nga personi tjeter (pa prekje gjenitalesh them se ne ate rast s’mund te quhet thjesht avancim i padeshiruar).

1 Like

ky denirua wish po as ka shons ti afrohet z. Trump. kujto se po flet per naj film hollivudi cari.:stuck_out_tongue:

o gocat e peshkut, ça keni qe ziheni s’po mor vesh!?

Zeqo filloi debati lol. Ec trump aty. :stuck_out_tongue_winking_eye:

E hongri karremin e sherreve personale trump b… Ky akoma doesn’t get it. :laughing:

1 Like

She should be ashamed. If he’s elected a president e hengri ajo :joy::stuck_out_tongue_winking_eye:

Me if bohet gamori prift. Llastice, trumpiste, rilindase, ca tjeter ke m’dollap? :stuck_out_tongue:

doli emri Sorosit apo ngatrrova kanalin une :smile:

J`a nxorri Hillary-t …qumeshtin e Sorosit sot…

jam ne bar llastice, do e shof me replay.

Po Sorosi dhe une tha s’pagujm taksa. Sorosi osht mik i Hajries po une tha per hater te Fiqos, jom bo armik i vetes time. :smile:

1 Like