Diskutim i lirë - Gusht 2017

Prandaj me plot te drejte profesori ju quan shqipKare! Sepse te tille njerez jeni. Edhe nje doktor/shkencetar qe mund te na jape nje emer te mire jo vetem me arritjet e tij por edhe me punen e palodhur per te demaskuar ate qe tashme po ndodh prej dekadash, uzurpimi i botes nga cifutet dhe tentativat e tyre per te zhdukur rracen tone ariane juve e kercenoni se do ti nxirrni identitetin publik.
Por nje gje se keni kuptuar qe atij nuk i behet vone sepse identiteti i tij ne Amerike njihet me sa po kuptoj dhe s’kan c’i bejne fare.

1 Like

per block do te shkosh tek preferencat njoftimet, anetare te heshtur. sheno aty emrin e anetarit.

per block shtyp kete e shkon direkt…

1 Like

E thene nga ti , po e marr si kompliment.

Edhe pse ty te duket e pabesueshme metamorfoza ime ne peshk , brenda nje muaji ne peshk ta garantoj qe jam i ri fare.

Une jam mendjehapur o i moth, perpiqem ti ngacmoj njerezit me idete e mia, perdor edhe ironine ne raste te vecanta por lej pas ofendimet,ti me hulumtimet qe ben tregon qe ke ngelur shume pas ne ekosistemin e peshkut pa uje.

lexo mire se po them te kunderten, qe ti nuk ke fare metamorfoze, dmth nese ti nuk je peshk i vjeter me luspa te reje, atehere je çifut gjenial si bashkepatriotet e tu Ajshtajn, Frojd, Krisht, je i lindur plak, je spermatozoid me rrudha dhe thinja, neqoftese mund te quhet ky nje kompliment.

se harrova te shtoj se me vetmburrjen tende plotsove çfare kisha lene mangut ne psikopatografine e peshkut vjeter: mendjemadhsine idjote mendjehapur superiore, heroin me virtute te ralla qe linkon ne rrjet.

qe ku e ke dhe citimin qe nuk ke metamorfoze:

Serish per mua kompliment eshte , me pelqen shume koncepi i The Curious Case of Benjamin Button por nga ana psikologjike , jo fizikisht :stuck_out_tongue:

Atehere paskam qene talent qe ne fillim, e paskam nis me kembe te mbare.

Do kete qene peshk i rralle edhe ai te cilit i referohesh nga peshku i vjeter , por ti s’paske ndryshuar hic, peshqit ikin vijne.

I mothi stoik !

ku eshte Linku i Benxhaminit, Linku na duhet, Linku, se per llape kena Tope nazistin.

E mora shembullin si koncpet , njesoj si rraketat qe flet profesori , por nga ana e trurit dhe jo fizionomia.

e gjeta edhe un i link me t’mire se i joti. Por problemi oshte se nuk po gjej LINKUN, megjithse e di qe ekziston.

qe dhe i link tjeter akoma me i bukur:

1 Like

Edhe ti ne mesin tone je , po te pakten disa ketu e kane burrerine dhe kapacitetin te diskutojne me personin ne anen tjeter ne diskutim direkt sic po flisja une me profesorin dje dhe jo te bejne moralizma mbas pilafit si plakat e sokakut.

Profesori identitetin publik e kishte , dhe e prezantonte edhe vete me video konferencat e tij.
Ai eshte mendimi yt , je i lire te mendosh , edhe te flasesh aty ku s’duhet me hamendsime me sa po kupton ti e tjetri.

Meqe paske mendim aq te larte mbi profesorin dhe idete qe ai perhap , duhet ta dije edhe qe profesori s’ka nevoje ta mbrosh ti apo dikush tjeter , eshte i zoti vetes.

1 Like

U pezulluan 98 patenta, 63 u përkasin shtetasve të huaj

:laughing:

http://balkanweb.com/site/shqiperi-nuk-u-paraqiten-arbtritat-ndeshjen-e-gjykon-shoferi-furgonit/

1 Like

po nuk lane makine me targa Kosove t’u shpetoje, mo shkabe :joy:
Atyre u shkelqejne syte kur shofin makina me targa te huaja

2 Likes

Mos ja qaj hallin. Tani do plasi lufta ama, Trump vs Bannon. This should be fun. Presidenti Trump ka popullin me vete do thoshte AC/DC.

Eshte bere Shtepia e Bardhe si Game of Thrones. Cdo muaj i iken koka ndonje aktori kryesor. 7 muaj ne pune lideri, 6 veta ka hequr.

Shtepia e Bardhe = The circus of the World

Tani do plasi lufta ama, Trump vs Bannon.

Se harrova: problemi i vertete i Donaldit eshte se his lining eshte i Derguari i Zotit d.v (dora vete).
Keshtu qe me mirë mbajme Donaldin