Diskutim i lirë - Gusht 2017

Admino, une te mirkuptoj qe i heq komentet, po pse i heq pasi bohet muti kala, apo kur fillojne tranvestitet e Palloshit, si Manjola me te tjere, ju nuk e prishni terezine. Sapo une ju jap ate qe meritojne, ate qe ata vete jane, ju filloni i fshini.
Ju lutem mos i fshini, sepse keshtu une shoh fytyren e vertete te perversit Rama.

1 Like

Mos ngaterro kekun me bakllavane, se dukesh ene cun i squt.

ma gezofshi eklipsin te dashur motra e vellezer me qendrim te perkohshem ne usa

1 Like

Ti kerkoi falje Pjerit i here. se eshte goxha burre me dy pellembe mustaqe.

me mustaqe, pa mustaqe, palloshin e kemi flori e shkuar floririt o zeqo

paska vdekur kryeministri i pare i Kosoves (dhe mjeku i UCK-se) Bajram Rexhepi
:frowning: :sweat:

seriozisht, jorgot e rinj, femijet e jorgove te pare, neper komentet e rrjeteve sociale, ia kalojne dhe kellirave te peshkut kur vjen puna per et share shqiptaret. nje vrer i papare.

1 Like

Zeqo, diçka do te kete perfituar ajo/ai Manjola nga Palloshi, gjersa i thote flori.

ja per nja 2 ore, 85% ketu ke neve pra jo i plote

1 Like

Ja dhe Nudistet e pare eklipsojne miletin, per me shume jane ne marredhenie te hapur…

S’e ka keq AC/DC nganjerere.

Nga LM eshte dhendrri? Se AC/DC vetem per myslimane, LM, gazeten “Tema” dhe komunistet e 44s flet.

kam pershtypjen se acdc ja eshte antikomunist

S’e ka keq AC/DC per femrat.

AC/DC i thote gjerat troç ashtu si e ndjen pa komplekse, une e permenda te linku qe osht içik feminist, dhe aty i dhashe te drejte.

1 Like

Nqse e keni pyetur ndonjehere veten se c’ndodh po ta shohesh eklipsin pa syze te erreta.

N’fakt po e anullonin martesen me sa thuhet ne permbajtje. Acdc eshte pak mazo, thelle brenda vetes do femra qe t’ia punojne. :stuck_out_tongue_closed_eyes: