Diskutim i Lirë - Maj 2018

s’ka perse:

Grupi i te barastundurve qeka eksitu per Tahirin edhe me shume se vete Kapo.

1 Like

tiku pa ujë- duhet ta quash faqen ,gjëmb:grinning:

2 Likes

Na ka marre malli u bene kaq vite pa nje pllenum ku te denohet veprimtaria armiqesore e ministrit te perbrendshem :blush:

Keshtu thuhet, por sa i duhet besuar s’e di. Une mjaftohem qe me shijon dhe qe s’me ben keq.

1 Like

Kur edhe Fox te del kunder.

del-ta pa dhembe, pse mos ta quajme faqen muç nano me dhembe?

fiks! ai zezaku është ‘‘muchi’’ shqiptar i integrimit! përfason 60-70% të shqiptarëve. servil,inferior,arrogant ‘‘brendazezak’’,lypsar kulturor,përbotist,huajomanist,legen,pordhac. ai jeni ‘‘ju’’:zipper_mouth_face:

fiks ai jemi “ne” dhe “ju”, ti ke me teper se keto veti qe ke rreshtuar per “ne” dhe “ju”, hipokrizine avranite te agimit te arte qe ha sufllaqe origjinale te përaruara e akuzon te tjeret pse hane te kopjuara.

Nje minister te perbrendshem e hoqen qafe para ca vjetesh me stilin e “vrasjes ne gjueti”, po grupi i te barastundurve sikur nuk u entuziazmua aq shume. Me sa duket grupi i te barastundurve nuk e di po aq mire sa Kapo qe dardha e ka bishtin prapa, prandaj nuk u gezua shume per Tahirin ai.

1 Like

E paskan kall cunat e PDhit

Me vjen mire qe i paske mbajtur pishtarin per shume vite grupit te barastundurve.

Pleqte me feste te kuqe
Me portrete me cibuqe
U binin guret mbi supe
Huri bam e ata tutje😊

1 Like

Me vjen mire qe te paska ardhur lezet nga mbajtja e pishtarit prej meje. Per ate po munohena, per lezetimin tat.

Eunuket per ate funksjon jane.

Ata që ishin aty nga PD, ishin nga rraca e Lulzim Bashës që vjehrrin e ka enverist, xhaxhain e tij shok të atyre veteranëve, prindërit njerëz të nomeklaturës komuniste. Ndryshe nuk kishte pse takoheshin atje. Antikomunistët ekstremë me enveristët është qesharake të takohen tek Varrezat e Dëshmorëve.

Ata pleqtë enveristë tek varrezat janë ana teatrale e diktaturës, bile janë dhe komunistë që blihen e shiten si gjithë demokratët e socialistët në këtë vend. Janë anëtarë të partisë së Hysni Milloshit që kundrejt 100 mijë eurove të LSI, votuan për Lulzim Bashën në vitin 2011.
Prandaj janë ndeshur me njerëzit e gabuar.

Sa mire qe i njihke eunuket. Do te te kete rene ndonje per pjese. Megjithese nuk kane qene tamam per ate gje.

Monumeti i qelbur Komunist mbsn firmen e Kristaq Rames … Data 5 Maj mban firmen e Krimineilt Hoxha se u liru nga Dashnori i Gruas e hoqi qafet … Cmutin duan te djathtet qe shkojn e perulen para ketyre simboleve komuniste dhe jo pak por kan 28 vjet qe e bejne …

image