Diskutim i Lirë - Maj 2018

Ka ngelur si tradite i guess si puna e bajramit psh qe edhe kauret e festojne duke u dendur me mish shelegu pa e ditur se cfare e pse festojne. .shoket e shoqet e qemalit te cilet ishin me te ate dite shpetuan gjalle prej talianeve, por pas lufte u internuan nga Dulla deri ne vitin 90.qemua do te kishte pasur te njejtin fat po te mos ia kishte hequr vetes ate dite.

Sigurisht Kapo, te djathtet duhet te purulen para simboleve fashiste.

Ja Kapo, nje per qejfin tat

pse edhe ne lajmet e ahengut shqipot perdorin shprehjet :rita ora gati ti vere flaken tiranes apo gati te cmende tiranen ?!!

Ne mungese te Karentit,

Per korentin e munguar:

Nga minuta 1:30 degjohet nje kenge ne shqip, edhe disa zera burrash po ne shqip.

edhe kështu është radha gjëmb! në fillim skënderbeu serb(apo grek se sdimë nga ta japim),shqiptarët nuk janë pasardhës të ilirëve,po nga kaukazi,pastaj shqipja një përzierje greko-turko-sllavo-latine!
pastaj del një bismark dhe thotë nein arnaut! prandaj sduhet nacionalizmi ,thotë much-i i ols kurdit

http://people.com/style/met-gala-rita-ora-gives-off-beyonce-vibes-confirms-again-shes-not-becky/

1 Like

Pupu cfare debilesh ka kjo dynja more shokeni e shoqeni

Si ua hedhin leket ca njerezve mo xhan. Na, vuuu paraja:

Ne dasmen time modeste te vetme s’me hodhi njeri para. I hodhen ca orkestres. Ky Hoxha paska bere 2 dasma? Si i bie, eshte martuar 2 here ne te njejtin vit, apo i binte dajres ne orkester dasmash?

Mesojme dot nga Guatemala?

Keshtu te ben komunizmi, me psikoza te renda mendore si puna kesaj…Kalocit…Turp!

2 Likes

Jo jo kete e ftojne neper dasma vetem qe t’i japin njerezia leke se e kane shans, 40 vjet mbaresi ju vete.

1 Like

Absolutisht e magjishme!

Ashtu eshte ka bere goxha pune
(Te marri shembull bleona )