Diskutim i Lirë - Maj 2018

Nuk me pelqen shume stili i saj normalisht te them te drejten, por ketu me ka pelqyer shume. Dekorimi i kokes eshte shume i bukur.

1 Like

As mua jo, por ky ne vecanti eshte i goditur

U kthye dhe Izet haxhia si pellumb i shkruar .Media shiptare i kushton vemendje ketij banditi perse ?!!

sepse ne shqiperi eshte me e lehte te bashkohen qelbesirat

Nderkohe Serbia

Faleminderit President!

http://www.balkanweb.com/site/meta-cel-sezonin-turistik-ne-skrapar-do-kthehet-ne-nje-nga-destinacionet-me-te-rendesishme-turistike/

Urime presidentit Trump per fitoren diplomatike te rradhes!
Dite e keqe sot per Maxine Waters,Elisabeth Warren dhe pasuesit e tyre…

1 Like

Se vetingu zoterie…

Mua m’u duken te gjitha si bundra. Kur do lodhen me keto stile…

Gjithsecili mendimin e vet. Pashe disa fustane shume te bukura dhe te punuara.

@STALKER se mos kujtosh se po te persekutoj:

image

Rumania ua futi plumbin ne b*the ketyre tipave dhe i harroi ne vitet 80’ … Ne u paguajme ofiqet ketyre plehrave

Po t’u kishim futur plumbat, do kishim mbetur pa Komandant o Kapo. Si thu?

Per gazetaret koqe te Temes te marrin vesh se pse perdoren kepucet Hogan qe kushtojne dhe 500 euro…

Gazeta Tema – 2 May 18 6

FOTOT: “Sindroma Rama”, zyrtarja e lartë e Italisë takime me atlete
Edhe pse u kritikua masivisht, kryeministri Edi Rama duket se e ka shndërruar në modë shkeljen e protokolleve sa i përket kodit për veshjet zyrtare. Tashmë ai nuk është i vetmi që shkel rregullat gjatë takimeve. I njëjti veprim është kopjuar…

Quali sono le scarpe hogan? hogan Calzature spiegato
www.aironebb.it/Quali-sono-le-scarpe-hogan
Essi sono appositamente scarpe che presentano maggiore profondità e doppia progettati, sono dotate di un plantare estraibile e distanziali sottopiede estraibile e sono rifinite con un rivestimento interno morbido per ridurre il rischio di abrasioni della pelle o vesciche. Perché un effetto collaterale comune di diabete è …

Shikoni si i kishte muret e shtëpisë Edi Rama ne vitin 1992 :hugs::hugs::hugs:

Photo nga Hubert Lobnig, një fotograf austriak që Tiranën e vizitoi për herë të parë në vitin 1992.

interesant, ka ardhur duke e permiresu doren