Diskutim i lirë - prill 2017

http://www.thelancet.com/action/showFullTextImages?pii=S0140-6736(17)30818-8

Ollbenia ne vend te 78.

Kjo temë u sinjalizua nga komuniteti dhe është fshehur përkohësisht.

Ky artikulli me studime do te merzise disa ketu ne peshk.

1 Like

Eshte metafore thote Ministrija.

As per t’i hekurosur s’kane qene ne gjendje. Gjynah.

R.I.P.
19 te vdekur dhe 50 te plagosur ne Manchester Arena, mbas koncertit te Ariana Grandes.

1 Like

wow, paska qene fiks si kamza tani

Me jo-profesionistet e me cnjerezoret ne boten e qyteteruar.

Manjola m’shkrive. Isha duke qajt n’ket moment, sincerely. Thanks :joy:

Gezuar Ramadanin!

E kishin per kurban. Mfs

Dhe nuk mbarojne, brenda javes del rasti tjeter, ne sy te vajzes 5 vjece.

bravo policit ne video. nuk preket uniforma. polici tjeter u kujdes per vajzen 5 vjece. e morri menjane me shume xhentilese. por ai debili, nuk do t’ja dije per vajzen e tij 5 vjece. nje bravo te madhe policeve.

jo po jeni mesuar atje ne ate rrumpallen tuaj juve. vete capaculja “gazetare” me capaculin tjeter kameraman dhe shesin pordhe ne Institutin e FIZIKES BERTHAMORE. ata donin keta policat e videos tende. ja u kishin qire nenat te dyve.

kjo eshte polici, qe solle ti ne video. faleminderit o shoqe.

Ja dhe 17 nentori shkoi ne kategori te dyte. lol

http://boards.4chan.org/pol/thread/127334746/future-of-the-balkans-albania

deleted / fshire

deleted / fshire …

sot qenka nje dite e madhe :

http://www.gazetatema.net/2017/05/30/video-kuvendi-i-maqedonise-flet-shqip-kryeparlamentari-drejton-seancen-ne-shqip-i-pergjigjet-milloshoskit/