Diskutim i lirë - prill 2017

Vetingu, reforma ne drejtesi.

Do sjellim mbrapsht punet e minatoreve ne Amerike!

cikli i dokumentareve perballe mbi aktoret e vjeter te filmave.

bravo xha zeqo, bravo. me lajme t’hareshsme qysh n’pik t’mjesit. bravo

Në fjalën e tij, Ahmetaj ka bërë me dije se ky është viti i parë elektoral me sufiçit buxhetor. Ai është shprehur se, qëndrimi i PD për një taksë të sheshtë prej 9 për qind ka në themel rrënimin e qytetarëve.

Ndërsa taksa progresive është një përpjekje serioze për të ulur pabarazinë, ka theksuar Ahmetaj.

“Kemi lënë mbrapa një krizë të rëndë të ekonomisë. Ishin shkatërruar themelet e shtetit, respektimi i ligjit, pagesa e taksave”, ka vijuar shefi i Financave.

Ai ka shtuar se, reforma në drejtësi ka për të qenë një instrument për të çliruar potencialin ekonomik.

Kisha ca kohe pa hyre po zere se s’kisha ikur. Rama, Basha, Sala, Trampi, ti je legen, ti je shkerdhate, te befsha ate e kete, (gjithe fisin) megjithese nuk te njoh e s’te kam takuar ndonjehere, laj, shpelaj, thaj, i njejti muhabet perdite. S’paskam humbur gje.

1 Like

sa burra ka ngrene macja ime. …

1 Like

Ec aty…Ia marrsha te ligat!

ish president tjetri, ne stadium mes te tjereve, ne radhe per birren si te tjere dhe ne radhe per te ulur prape ne vendin e tij, si cdo njeri tjeter. Ah, Amerike, moj Amerike…nuk u bere qe nuk u bere si Komuna e Parisit!

1 Like

http://www.m.lapsi.al/stil/2017/05/18/e-dini-se-sa-mund-t-rezitoj-nj-fem-r-pa-b-r-seks-zbulojeni

o sumturtull s’ paske gjum sot a?

Sa reziston ti Manjola!?

cfar eshte kur flasin tre a me shume persona msusja pyti andin
bisede - ja boni ky
po kur flasin dy persona - vijoi
msusja
dialog u pergjegj andi
po kur njoni flet me veten e vet - vazhdoi msusja
s’ e dinte andi. u menu u menu, u menu u menu, meno e meno, meno e meno, trap ja boni n’fun

2 Likes

ahahaha i modh!

I fitove piket, e bone Torin me qesh, tashi po je burre boje edhe zhardinen me qesh😀

1 Like

monolog i thojn, monolog. tash un s’ kom n’men me t’kritikue por dhe ti mos ibaj monoloqet tek hapsira qe krijuesit e ketij blogu i kane dedikuar nji figure te shquar te kombit tone pasi ofendon si autoret e blogut dhe personalitetin e kesaj figure.
nga ana tjeter penari t’ka krijue plot hapsira me monologue. un, psh: shkoj tek tralalaja, edhe monologoj por dhe pellumb taren shijoj etc, etj

2 Likes