Diskutim i lirë - qershor 2017

ja ka lexu menjen Trumpi ketij o brad, pa pas nevoje fare ma hap gojen ky… Obobobo ka thone me vete, me dul para ky loqja qe te trego kush ka ndertu godinen. Edhe i ka kthy kurrizin gjithe kohen, tu pa per nanji qe bo muhabet golfi a muhabet missesh.

ja po mblidhen edhe loqet nji e nga nji per te tregu legjendat e Thank you Mr. President Trump se c’a i boni Trumpi Edit … se Edit i plasi fort trumpi. Ikni o loqe boni naj lek per veten tuj boll i bete fellatio njeri jatrit.

Eh keq punet Lulthimi, duhet me shku deri ne Milwakee ne fundraising me pagu ene 20 000 usd per te ngrit gjishtin lart :thumbsup:

Po ik ere se ke lon Romeon vetem ne fushate elektorale, se je mesu me Salukun qe bonte punen e ti vije kuroren…jo per gjo por ke per te dale force e trete pas Likes e te gjesh vrime miu me u fut prej Josephines.
Tallnim ZOGRAFIN kur priste ne aeroport Kombetaren e Ganiun, po ky Gogla kishte nxjerr militantet e shkret ta prisnin ne Aeroport se coji gjishtin siper me Trumpin. Cere jan kta provincial mo, kaq primitiv e te trashe sa sbohet.

Nivel sub-zero, s’ke ca ti bosh …

Po qe jom bo me Hije, mduken te gjithe si bothlepirsat e Zenit se ashtu flasin e sillen… ka mbet ndonje sakllom ne ate kamp apo ka morr cdo gjo fund…:thinking:

Interesante kjo po ta lexosh me vemendje .

Brado mos na ver kot portalin e Zenit se je shume i pa-informu.

15 Qershor sot, ti thoshe qe ne 1 qershor do kishim qeveri te re… pa Ramen po me Liken…le qe ene Nipcen e shef si Socialist se do votoje Blushin e jo mo Bashen…kur e ke pas keshilltar te Lulthimit, Lulthimi i dha atij ene shullakun 100 000 evro thjesht me hap portalin, pa thon sa kan shku drekat e darkat e perjavshem te perbashketa tek restorant Alehandro te Lulit me analistat e tij. Po njerzit nuk jane qorra ose nuk shohin me syzet e Zenit cdo gjo.

Ahh…si erdhen punet se u tregu likja loqe sqe faji im , une di te them qe Likja i doli Sales nga llafi dhe Sala i rrasi pataten.k tyne tjereve , nipces e me the te thashe vari lesht.

Kaptinmodhi Po e qante Kumandarin sot ne mes te Tirones me oi …ishte bo pishmon si dreqi…po ene Komandanti ska ca bo tani…cer te bo femija sta bo perenia…

hahahahah luli sa bukur ka dale ne foto. Aq i bukur qe osht rezik qe Trumpi do ja ket lyp se ste fal ai per pune seksi. hahahahahah pedja e PD-se!!! Trumpi e ka pyet-si te quajne djalosh? dhe ai - flower!!

Edhe Edi i doli borxhit per tu lidh ne koalicion parazgjedhor por sdeshi kurva. Tani le ti fitoi vete 71 deputetet, perndryshe e pret kaushi.

Cer 71 votash do morri Kaptinmodhi me Bothmodhen mer ??? Eshte tu ngref kalmojte e LRI qe ti fusi ne konflikt PASZGJEDHOR plehra qe te bohet KINGMAKER ndyresira e kryemafiozi i Shqiperise. Mbaje men… ka per tju ca Kastadiven plehra mbas zgjedhjeve…se lek i ka vjedh atij poplli sa smban mo…shyqyr qe ka pas vetem nje Penis plehra se do e kishit ndje ma idhet.

Na keputi shpirtin. Mos shko pas Lulushkes, se ta fut, edhe pse nuk ka bibilush

Bjutifull words

As Swami Muktananda puts it, “The Self, Shiva, is supremely pure and independent, and you can experience it constantly sparkling within your mind. It cannot be perceived by the senses, because it makes the senses function.

It cannot be perceived by the mind, because it makes the mind think. Still, the Self can be known, and to know it we do not need the help of the mind or the senses.”

Deputetet Rumune shkarkojne kryeministrin e tyre. Ndoshta shekullin e ardhshem do ngrihemi ne nivelin e Rumanise.

thone qe ne Rumani nuk ka me dele.
tufat erdhen ne shqiperi.
http://www.lapsi.al/ide/2017/06/21/si-do-t-votojn-delet-k-t-vit

1 Like

Eshte si te shkarkoje Berisha Bashen o gjembi, pasi te jete zgjedhur kryeminister. Cfare ka per te arritur? Apo thuaj hajt bjeri me top inferioritetit te radhes e sharjes se shqiperise, se dicka do mbetet. Logjika nuk ka rendesi. Fundja, po e bene te jashtmit, edhe moot te jete, mban ere te mire.

Bejne gjithe ate shkolle mjekesie, lene familjen per Kanadane e shiko si trajtohen. Kjo e shpjegon inferioritein dhe zellin per te share vendin e origjines. Shpresa e deshperuar per t’u dukur “vendalinj”.

si trajtohen mo zar, si? bejne nga 500k + ne vit? dhe ky na qenka trajtim i keq per te cilin nuk duhet te lene ate palo vend ti jeton ne breket e tyt eti?
Fakti qe kjo video beri buje duhet te te tregoje qe ky eshte rast i vecante i nje njeriu te c’ekuilibruar qe e pa shpejt qe e kish gabim e qe beri prapakthehu se po te ish rast standard, as do merrte njeri mundimin ta vinte online e ta shikonin ata qe kalojne jeten duke pare video sepse nuk kane jete te tyren.
Flet ti per keqtrajtim, ti qe pa keqtrajtim nuk koncepton dot jeten. Racizmin ne Shqip. e shikon sa here hap tv ku subjekt humori behesh vec prej ngjyres, origjines e dialektit. Ku mjeku te zhvesh per nje sherbim elementar po nuk pate bythe ta paguash, ku partite politike luajne me ty sa here u duhet vota jote. Dhe ti i qan hallin mjekeve ne Kanada sepse nji debile ngriti zerin racist ne komunikimin me sekretaren.
Bole!