Diskutim i lirë - shkurt 2018

Ta thashë adept për të të mos ta thënë partizan - se, si demokrat anti-komunist i lashtë që ke qënë që ke çarë kufirin kur të tjerët pirdhnin në brekë (gjithmonë sipas fjalëve të tua), kam frikë se mos të bjeri t’fikt!

korent, a i ke paguar taksat?

Mos harro dhe MSA!

1 Like

Natyrisht qe i paguaj taksat rregullisht.
Ajo qe me ben taksat ka punuar per IRS…dhe kam nja 12 vjet qe I bej me te.

Ca eshte ky shantazh keshtu? Nuk duam me VQ mor burre, jemi ngop. Mengjes, dreke, darke VQ si me qene groshe.

Ai mendon se shantazhet me impresjonojne. Kur s’me bene gje shantazhet e stalker dhe korrikses, cfare mund te themi per Pjerin?

VQ na eshte bere si patatja thuaj, dhe buke dhe gjelle.

17 Te vrare ne Florida .kur do nxene mend kauret me keto dyfeqet qe jane sheshit plus qe shumica jane psikopate.

Thoughts and prayers to the families. They always work.

1 Like

atehere kur te kuptojne si Pjeri arketipin e armes dhe bananes qe kane dale te dyja sheshit, dhe qe amerikaneve i pelqejne shum te dyja bashke.

Se si jane keta kauret .tipa Te veshtire me ego Te madhe Te cajne bithen nese je ne marredhenie pune e biznesi me ta .kane qejf Te kritikojne por nese I kritikon pak behen si kafshe prehistorike .

Nga llagapi duket si Hispanic.inshallah nuk eshte pa letra se do e hane miliona emigrante prej tij .

Ata pa letra nuk blejne dot arme o alba me zamete. E cfare pastaj se e ka llagapin Hispanic? Po harron qe nje pjese e madhe e jugut te Amerikes eshte ne fakt hispanic “denbabaden?”

Blejne si jo nga privatet .backgroundi kerkohet nese blen arme ne dyqan .por nese une blen kobure nga ty s’ka nevoje .

18 mass shootings ne shkolla qe nga fillim I i vitit .as talebanet nuk kane vrare kaq shume .

MAGA

https://www.truthexam.com/2018/02/breaking-the-shooter-in-the-florida-shooting-has-been-identified-and-its-not-good/

Ndryshe nga shqiptaret qe s’kane ego hic, e?

1 Like

S’kisha pare ndonjehere curling me kaq vemendje, po c’te ben Rusia s’ta ben as Perendia. Bryzgalova te merr ne qafe.

Was it her blue eyes or her broom skills qe te moren ne qafe?