Diskutim i lirë - shtator 2017

Cer osht gjith ky fat mer ? Po kta shkokan ene ne shkolle ene ne Cinema Paradiso. E per cfare ankohen Pederat…dun te me shofin mu gollomesh e jo zojushen Msuse.
Arban kur isha ne shkolle mezi prisja te vinte ndonje zysh e Re nga ato te Dispozicionit. U ulsha direkt tek banka e pare afer katedres e pupulisja syte gjithe inocence ndersa i prekja komet lehte zyshave poshte tavolines me komt e mia. E kam dashur Jeten qysh i vogel dhe kam bere cdo perpjekje per ta gezuar ne plotesi.

Une mbaj mend zyshen e letersise kur na lexonte ndonje tregim me librin para qe e mbante ne dore nderkohe qe krrunte dafllakun ke cepi i banges ku isha ul une, me kujtohet si sot, klas te dyte fillore😀

Ka qene Virgjereshe Qyqarja… aq dinte aq bente

Mire e ke bere. Mu me kujtohet si mblidheshim ne cunat te rreshti i mesit per te pare gjoksin e zyshes kujdestare. Nuk e kishte te madh, por te bukur.

1 Like

Bo, po mos kishe thene te cepi i bankes, do kisha kujtuar se kemi qene ne nje klase, se ajo imja e klases se dyte e krunte me vizore.

1 Like

Vajze ne Nevoje ne ate terr Seksual…
eh cna boni Gjembi katilja qe na e hoqi temen qe Cudiste

1 Like

Tema eshte hapur prape po duhet te mbushet tani.

E kush ka me besim tek gjembi qe me Panxhen e saj kontrolluese nuk do na beje gjemen perseri kur te jemi ne kulm te muhabetit? Kur digjesh nga qulli i fryn dhe kosit.

Dikur ne te ardhmen do te shkruash kujtimet te tipit: E kruaja me gjembin sic e kruante mesuesja e zeqos me cepin e bankes.

3 Likes

Me kujtuat nje zyshe, ajo ka qene gru e madhe tip manjake…kishte nji burr te urte. Kur cunat ishin ne pubertet diku klasa 7-8 kjo t’u kalu n’korridor i kapte nga allatet dhe thoshte “u t’keqen e rrushit, u rrit rrushi” lol

Ne 8 vjecare kam patur ne klase cunin e nje mesueseje te shkolles. Ngaqe ishte cik si zar, cunat kapeshin shpesh me te dhe e shanin nga nena. Ngaqe ishte me shume zar nga c’e mendonim ky shkon e i thote mamase dhe vjen nje mengjes kjo ne klase e na rreshton gjithe cunat:
-Ulni pantallonat
-He?
-He mo, ulni pantallonat te shikojme kush eshte ai qe do me beje mua. U bete juve. Juve kaq e keni… dhe ben me shenje per te na treguar sa te vogel e kishim.

jo mer, une s’kam rastis kshu rastesh. Po pys veten ne ca bote kam jetu

me siguri s’ ka qen msusja makronit

Jo, s’ishte as mesuesja jone. Jepte gjeografi po te ca klasa te tjera. S’ishte as ndonje bukuri qe te thuash “OK hajde se po i ulim pantallonat”, lol.

me siguri asnji nga ju s’ ka per tu bo makron

ahahaaha :grin: e modhe (manjola, jo msusja e makronit)

Ka qene njera qe jepte edukate seksuale. Mos beni seks para martese thoshte se do merrni AIDS. Cunave iu thoshte mos masturboni ne toilet se kur te ulet motra me WC pas jush, do ngeli shtatzene.

E Na Me ti se na eksitove fare tashti…kujdes se ka edhe Moralista te mbedhenj ketu qe ke per ti tronditur…e do ndjehesh fajtore me vone.
Shperndahuni Cuna se po na NUmerojne…

edhe une shpreha, sipas menyres time, ngushellimet e mia per vdekjen e ketij… sot bleva dy shampo Playboy. ishte oferte ne fakt 1 + 1 gradis.

22119217_10207839950755828_1915077622_n

2 Likes

@Fikret, ca ke me thon per ket?