Diskutim i lirë - tetor 2017

I get the two-wheels, but I don’t see a seat. Ishallah ka qellu tubi i shales i pa ndryshkur.

Kjo ishte ajo qe e kishte lene dashnori para ca kohesh?

Nuk e njoh, por e hasa ne net e me beri pershtypje qe nje femer mendon keshtu per gjinin e vet.

Diskutim i lirë - shtator 2017:

Sepse është një privat, pa tagër qeveritar, që takon kryetarë komisionesh ndërshtetërorë, për të biseduar rreth … ?

?? …
ky popull ka koncept total te gabuar ne te llogjikuar dhe qasje te saj ,
ja nje koment qe me erdh…``te faleminderit shume, mos u lodhe !
p.s.
tash une jam ne orar pune ,kam dal me punu . A me punu a jo , a mu lodhe a jo , sa eshte shume e lodhne , sa eshte pak me u lodhe ,sa duhet me punu per mos me u lodhe shume . A mbet puna pa u kry nese jam lodhe me heret ? A jam tuj punu konform normativit pune/ lodhje ?
thjeshte hesapi , gjithe ma thone kete fraze ,e sa here ma thone ,une jam tuj e paramendu ,a jam e programuar mire ,apo jo …?
Konform standardit tjeter, qe jam mesuar vetem te degjoj frazen … vazhdim te mire … kjo e para shume me hamendeson se mos , mos po shfrytezohem ne humbje te energjise ktu ,bre ?

1 Like

3 Likes

Din Hyka? @#$/

ngambrapa si gjithmone osht tiku @#$/:

Perfect! Nuk na mjaftonte nje me fotografi dhe skica qe flasin per 1000 fjale, tani kemi dy. Sa zili do na kene bota.

1 Like

Din Hyka, t’hogsha zemren!
(Manjola shtoujeshtomill)

Ne gjykate sot. Ne njeren nga ceshtjet qe po gjykoheshin perpara se te vinte radha ime, dikush po akuzohej se kishte hyre per te vjedhur ne nje shtepi.
I akuzuari: - Nga e di ai qe isha une? Une kisha vene maske.

Heeeere’s your sign.

Ky paska qene semure prej 16 vjetesh! Ndaj dhe kur nxori videon asokohe, dicka me thosh se e kishte si pune terapie…