Diskutime të lira - Dhjetor 2021

#dojadalim

immagine

pleqte pederasta bejne muhabet kot, ti moj vajze minorene ben muhabet plot duke recituar poezi italiane ul ne preher te pleqve pederasta. Mrekulli si kompozim artistik, vazhdo gjimnastiken bija ime!

#tabejmeshqiperinesigjitheeuropa

Kings-Cross-St-Pancras-Londra-1995_-PEM9813_110
:slightly_smiling_face:

tha

ashtu osht, eshtun, e shtun

immagine

Can’t we all get along?:grinning:

#unjompjerun

Hell No, Hell No

mos i futni hellin, hellin jo, ne asnje menyre mos i futni hellin sepse vajzes i demtohet mitra, hellin jo, penisin ne anglisht po, penisi eshte parajsa vete.

Alba,
ti ke akoma iluzione per keto lloj merdash historike qe vine ne Peshk per ta prishur sepse Peshkun e kane krijuar komunistet dhe ketu ka ngel disidenca antikomunisrte heroike, te prishi te vetmin blog publik shqiptar? Keto lloj merdash e kane kartandisur peshkun ne kete derexhe. Dhe ne kete gracke bien te gjithe, nuk ke nga luan, si t’i japesh pergjigje, si te mos ju japesh, po nje pune eshte.

#gëzuarstnënenebukur

immagine

1 Like

Ethiopia-5-©-Marco-Paoli-701x468

r.v ti ke fatin qe njifke italishten, thethin, jutbinen, nderkoh qe une nuk njof asnje nga keto,
thethin e kam pa ne harte dhe internet, dhe uroj qe qeveria te rregulloj e zgjeroj rruget per andej,
aq me teper qe turistet po shtohen andej dhe thethi po hyn ne guidat turistike,

po po, mos diskuto, vajza koreanejugore ka fatin qe e njeh thethin, e si te mos e njohe çfare thith vazhdimisht ne goje si biberon?

#cathonqijo

Infektimi masif me varjantin Omicron (duke e bëre keshtu më pak të rrezikshem) eshte e vetmja zgjidhje SHTERRUESE per te mbyllur kapitullin e Coronës: Anglia eshte prova absolute e kesaj qe them