Diskutime të lira - Dhjetor 2021

Çfar përshtypje, eshte siguri qe ti je vajze minorene e shkërdhyer nga te gjitha brimat, ben komente idjote pa pike kuptimi qe vetem ti i kupton.

ose vertetoj ate qe them vazhdimisht qe je koqe edhe nuk kupton asgje…

I vetmi kuptim i komentrve te tu eshte qe ti je i shkerdhym familjarisht, se vetem nje i shketdhym familjarisht akuzon te tjeret per çfar ështe vete. Konkretisht, i sjell Pjerit nje vjershe ne italisht pa autor. Vetem nje koqe i shkerdhym e ben kete per tu duk si i ditur meqe di italisht dhe i njef vjershat ne maje te gishtave, nuk eshte koqe si te tjeret qe nuk dine. Dhe gjithe kjo ne nje blog te ndjekur nga tre vete. Pranej them qe do me krujte, te ka ik Arbani qe ta kruante mire e ska kush ta kruaje. Thuaj mamit tend se ta kruan mami qe te ka xhan.

Ti se kupton qe motivi im qe vazhdoj edhe vizitoj kete blog cdo dite eshte sepse tall karten e identitetit me ty… je super rast per tu marr si kavje me budalliqet qe shkruan cdo dite ketu…

Per te sate here e perseri e vertetove shkerdhimin tend familjar qe ti je aq koqe e kaq i shkerdhyer sa te kujtosh se pa ja hedh te tjereve per nje koqllik qe eshte kostant ne historine e Peshkut. Dihet se shumica e peshqeve jane si ti te shkerdhyer familjarisht dhe ju duket sikur çlirojen nga shkerdhimi i jetes reale duke ju duk vetja si superiore pa denjuar te tregojne konkretisht superioritetin sepse helbete ata jane superiorë. Gjej ndonje tjeter te shkerdhyer si vetja t’ja hedhesh, për mu je vetem nje i shkërdhyer me non e babe, e sta ka njeri taksirat.

mos u merzit

Jo nuk merzitem fare, jam mesuar tani. Yha sa te shkerdhym si puna jote jane pa derimesot ne Peshk!? Ne fillim ndjekin peshkun pa nderhy, pastaj nderhyjne me edukate ne mejdan, e mbas do kohe fitojne siguri e fillojne te grinden me sojin e tyre, me ata qe merren me politike, kujt i ka fut gishtin n’mythe familjarisht Berisha ose Rama. Ne fund fare kruhen me ata qe bejnë shkrime, harrohet lepirjet me edukate te fillimit. Pastaj zhduken e nuk komentojne më, shkojne në piçkë te mamaçkes se tyre, aty ku do shkosh edhe ti me siguri.

immagine

1 Like

pekarev-59df

dillip

killi

mhb kot vk… me pleq pederasta

#dojadalim

immagine

pleqte pederasta bejne muhabet kot, ti moj vajze minorene ben muhabet plot duke recituar poezi italiane ul ne preher te pleqve pederasta. Mrekulli si kompozim artistik, vazhdo gjimnastiken bija ime!

#tabejmeshqiperinesigjitheeuropa

Mollica_Palermo01-1024x676-1

Kings-Cross-St-Pancras-Londra-1995_-PEM9813_110
:slightly_smiling_face:

tha

ashtu osht, eshtun, e shtun

immagine