Diskutime të lira - Dhjetor 2021

Can’t we all get along?:grinning:

#unjompjerun

Hell No, Hell No

mos i futni hellin, hellin jo, ne asnje menyre mos i futni hellin sepse vajzes i demtohet mitra, hellin jo, penisin ne anglisht po, penisi eshte parajsa vete.

Alba,
ti ke akoma iluzione per keto lloj merdash historike qe vine ne Peshk per ta prishur sepse Peshkun e kane krijuar komunistet dhe ketu ka ngel disidenca antikomunisrte heroike, te prishi te vetmin blog publik shqiptar? Keto lloj merdash e kane kartandisur peshkun ne kete derexhe. Dhe ne kete gracke bien te gjithe, nuk ke nga luan, si t’i japesh pergjigje, si te mos ju japesh, po nje pune eshte.

#gëzuarstnënenebukur

immagine

1 Like

Ethiopia-5-©-Marco-Paoli-701x468

r.v ti ke fatin qe njifke italishten, thethin, jutbinen, nderkoh qe une nuk njof asnje nga keto,
thethin e kam pa ne harte dhe internet, dhe uroj qe qeveria te rregulloj e zgjeroj rruget per andej,
aq me teper qe turistet po shtohen andej dhe thethi po hyn ne guidat turistike,

po po, mos diskuto, vajza koreanejugore ka fatin qe e njeh thethin, e si te mos e njohe çfare thith vazhdimisht ne goje si biberon?

#cathonqijo

Infektimi masif me varjantin Omicron (duke e bëre keshtu më pak të rrezikshem) eshte e vetmja zgjidhje SHTERRUESE per te mbyllur kapitullin e Coronës: Anglia eshte prova absolute e kesaj qe them

Stalker,
ndryshe nga sa mendon ti, njerzimi kërkon të vdesë (edhe sipas Frojdit), vetvrasja është ndjenja bazë e njeriut. Lëre të vdesë njeriu, ti zbavitu duke parë film si supernjeriu:

shife kete xhaxhi veteranin e Firences qe ka zevendesuar vajzen minorene r.v. me nje pule:

sa i ngjan xhaxhi Pjerit ky i pules mor aman :laughing:

I cannot take that risk with a staggering debt of more than $29 trillion” and with inflation hurting Americans “with no end in sight" - thote me te drejte senatori demokrat.

Në kohë krizash, rolet permbysen. Kush eshte i majte në kete rast? Kush eshte i djathte ?

Problemi eshte populizimi (elektoralizmi), i cili eshte herë i majte (Biden), herë i djathte.

:laughing: ahahaha mirjam je i modh

ne kohe krizas del sheshit ajo qe fshihet me lezet nga intelektualet e mdhenj ne kohe jo-krizash

@InkuizitoriMoth te ha vrima? ka qene ftohte keto dite, spo e nxjerr dot sumen neper lulishte se ke frike mos te ngel karta identitetit mrena edhe behet edhe ti i famshem si davidi