Diskutime te lira - Janar 2021

Une them Delta me 50 centin edhe Kapon te hapin nje zyre bastesh ne lidhje me 25 prillin

ne kombëtaristëve na intereson edhe atdheu dhe prandaj duam që banda serbe të mos vijë më në pushtet! bastet bëjini ju qytetarët e botës-alias(αλλιως) lirimtarët :laughing:!

Kjo fjala greke ne kllapa eshte alias fjala sufllaqe?

o tiku, të kemi lënë përfaqsues të zotit për apeninet dhe gadishullin ilirik!
zbulo zbulesat dhe lëri të pjekmet greke për albën e kovaçit!
se vjen marloni pastaj :laughing:

po fjala “zbulese” eshte alias fjala “apokalips”?

Është pothuajse si bythqiri me gein. Ose investigimi me hetimin!
You now!

o Delta po te gjithe qe kane ardh ne pushtet mbas Ismail Qemalit te gjithe serbet i kane sjelle :roll_eyes:

Ky është argument në favor të lulit??

a din gje kush i ka sjelle ne pushtet pushtetaret ne Serbi?

sidoqofte si ti me shoke te zbuleses, ashtu dhe kundeshtaret tuaj te apokalipsit, njesoj nuk e rruani fare per fenomenin por merreni me studime linguistike duke u heq atdhetare t’mdhenj te gramatikosë, gje qe eshte nje nga shenjat e shkaterrimit perfundimtar.

Jo e Delta eshte fakt. Une s’jam tifoz

Unë jam tifoz,me shqiptarinë

I barastunduri duke u distancuar nga Grande Kapo. Kot ka zera qe thone se i barastunduri tundet me shume nga njera ane. Eshte tamam i barastundur post-modern pa parti, qytetari nr. 2 pas kryeqytetarit Stresi.

Ja Grande Kapo

http://www.gazetatema.net/2021/01/23/ish-deputeti-nxjerr-nje-foto-te-rralle-te-mark-markut/

Per ta futur Markun prak brenda kontekstit

-O Marlon, çar po bo aty ngambrapa?

-Ja po fus mrena kontekstin!

-Pse vetem e fut, po për qit si i bohet?

-U mur vesh, fut e qit është kjo pun e konteksit!

-Po pun e tekstit si është?

-Aha, tekstin mrena e ke perderisa konteksti bo qef fut e qit simas qefit!

http://www.gazetadita.al/rama-ps-nuk-mban-pergjegjesi-per-cilesite-e-kandidateve-per-deputete-partite-nuk-jane-polici/

T’i vëmë kyçin kësaj medias fake news sipas BE-së dhe KE-së që e nxori Markun jashte kontekstit.

Ja Grande Kapo, fute pak ne kontekst