Diskutime të lira - Prill, 2021

Ore kapua nga bëhet?? Ça u bë me komonistët :nerd_face:
Ndonjë lajm nga syri mor aman,se na u tha syri!
Kur do ta formojë qeverinë lul 7×7😂

Kapua po behet gati te mbaje premtimin e dhene ne peshk. Nese fiton prap Edi Rama, kinse me vjedhje votash, do ta terheqim zvarre, nga corrka tha. U be nje dekade tashme qe merren me terheqjen zvarre te corrkes se Edi Rames, dhe u zotuan se nga zorre zjarrfiksi do ja bejne tubacion ujesjellsi.

PDhi dhe zarboshet e saj jane aseti #1 per Ed Ramen. Sa te kete kete llum opozite…

Nashi pompinot are in order😂
https://shqiptarja.com/lajm/rama-ky-lider-historik

Se sua mban të marrin zvarrë burrin e sllobodankës,dhe bedelin e tyre, lulin e vocër.
Pd-ja,me ndihmen tonë, ka fituar vetëm zgjedhjet e 92-t. Që atëherë,kur u duk që çeta serbe kishte plan tjetër,vetëm të lubonjizuarit,debilët ,hajdutët,dhe pakicat e votojnë .
Vl,po patën cipë ,e shkrijnë shpk-në!
Sa të ketë kaponj dhe stresë ,do rrëmbejnë ndonjë llomkë

Cfare harriti me luften kondra korrupsionit per 8 vjet?

Oleg Dou, Natura (quasi) morta :joy: :rofl:
179212708_10219424549509022_6288958688392534910_n

Possiamo notare l’uso sapiente della luce che da sinistra verso destra entra radente e disegna gli oggetti consolidando il loro volume scultoreo. Luce e ombre che rendono la morbidezza degli aceri d’uva, che definiscono la buccia bucherellata dei mandarini, la sottigliezza e la lucidità delle foglie, le velature del silicone inpalpabile, fino alla resa 3D dello sperma nel preservativo semitrasparente, lo stesso sperma assume peso nella rappresentazione grazie alle grinze tese del silicone anticoncezionale, che pende dal ceppo come simbolo della caducità umana.
Il profilattico sporge impercettibilmente in avanti nel suo tangibile realismo tridimensionale, come fosse in una situazione precaria, creando un colpo d’occhio che attrae lo spettatore moderno nell’immediato: questa tendenza, così come la presentazione di frutti maturi, simboleggia la “vanitas” dell’esistenza umana, ovvero il richiamo alla caducità della vita, un bene effimero destinato a svanire nel tempo.

barakun

Partia e djathte e reformuar vetem pritet te ndrroje emrin vjedhur PiS-it

Nëse do jetë apo jo Basha në 4 vite e ardhshme është puna juaj, por me apo pa Bashën, opozita jonë është vetja jonë.

I fituari i madh eshte perseri Basha. Do vazhdoje bashkpunimin ekonomik me Ramen e do vazhdoje te behet miliarder, pa pasur as edhe nje pergjegjsi shtetrore, dhe pa i hyre as edhe nje gjemb ne kembe per krimet e shkuara. Sa te kete keta lumloqet qe i vene nga pas, nuk ka cti duhet pushteti.

dorovit PiSi demokratet mjafton t’i skermiten ca

fundja se mos edvin rama paguan nga xhepi vet

1 Like

Mize lisi, marshaallah! Na marrte te keqen Covid-19…

Filloi skenari i hezbollahut …keta kaq dine kaq bejne…jane humor i zi per “shqiptaret e minj”.

Gjithmo kam vë në dukje karakterin antikombëtar të sali berishës dhe pd-së.
Atë që serbët humbën me luftë,duan të fitoj duke futur shqiptarët në sherre me njëri tjetrin. E filloi në 97-n , kur në vënd që të çonte ushtrinë shqiptare në ndihmë të kosovës, e përdori kundra shqiptarëve.
Nuk besoj se do të arrijë,megjithëse ka mbështje të fortë nga shtypi i paguar nga grekët. Edhe humbja e kësaj rradhe,këtë frikë të popullit pasqyron.
Karta serbë në shqipëri po digjet.
Ata që e mbështesin janë nipërit e atyre që u bënë me malazezët në rrethimin e shkodrës

Ajatolles si zakonisht i duhet ndonje “deshmor demokracie” te mbaje ndezur pishtarin e percarjes.

Qunat te bejne kujdes mos u del fotoja me kostum ne faqe te pare te RD-se, se shkjau nuk fle as naten per ksi shejtanlliqesh.

PS eshte trashegimtare e nje partie te themeluar nga dy serbe pellazg efendi.

Jo jo kane kohe qe kane ndryshuar taktike. Tani vrasin kundershtarin dhe thone : Na provokoi ! :grinning:. Pastaj dalin keta zorraxhinjte rreth tavolinave neper studio dhe e sterhollojne muhabetin. Ay rahmeti kish ngrit doren te krunte hunden por ky i supertrajnuari dhe supertalentuari e kish keqkuptuar dhe tak fak e likujdoi dyshimin.

1 Like

PD eshte ajo qe eshte po PS cfare ka arritur ne 8 vjet?

Ahahaha kape çik kete perlen :

Nuk fitova, thote, pra anullim loje :joy:

Dhe dy kryevepra :

  1. Minuta 00:21 : «mbi malet dhe luginat e Shqiperise » :joy:
  2. Minuta 06:02 : thirrjet «poshte komunizmi » :joy: (por me thone te drejten, tribuna nuk e mori fjalen, beri sikur nuk e degjoi)

ps : Jorida Tabakut duhet ti jepje leke te duartrokiste
:grinning:

Ketu eshte problemi o Albe, edhe sikur te starti te ish ulur ne bythe PS-ja, prape do ja kalonte ne gare kermave te PD-se.

Te thuash se ska bere asgje, je tip kapo pastaj.

Po deshe te dish se ca ka bere tamam, nga ana tjeter, dergoja nje email te gjatit nga ana e asamblese se peshkut. Te pergjigjet Endri brenda 2-3 oreve.

Shkove gjer te minuta e 7? :joy:

Duhet thene ama se ka filluar te tingelloje pak si babai. Te harxhoje veren ne Gjirokaster dhe ne vjeshte mbase i mallengjen veteranet.