E keqja

rama të ikë ,po kush të vijë është pyetja? se po qe të vijë përsëri burri i sllobodankës,edhe vangjel dulja na rezulton më i përshtshëm! kështu që ka një hile këtu tek ‘‘rama ik’’! ramën mund ta heqë vetëm një ‘‘make the aibania great’’,që nuk duket akoma në horizont. pd-ja duhet të shkrihet ashtu si partia e punës në 91-n. ju dha mundësia të qeverisë 10-15 vjet dhe jo vetëm që nuk bëri asgjë,jo vetëm që vodhi e vrau,por u tregua edhe antikombëtare. kështu që edhe e ‘‘keqja’’ është relative.

Beno, duket qe je i ri ketu tek ky forum, se te gjithe te vjetrit ketu e dine, qe ne ka shqiptar te paanshem, asnjanes, neutral, ai jam une. Une te uroj suksese ty ne rrugen politike (nese je Ben Blushi) , veç kam pershtypjen se e keqja qe ka kapluar ate popull, ka per te bere qe; perseri votat (shumica) ti kalojne PS e PD.

Ua gjeti likja, politikan intuitiv, proteste artificiale.
Kur tu mbarojne picat, do cmontojne dhe cadrat, me kete rast u bejne dhe xhiro bixneseve te vogla ne tirane, lali eri mbledh keshtu me teper taksa dhe me teper shtohen veprat e rilindjes, duhet pare gota gjys plot.

Mbeturinat Sorriste po ndjejne fundin .

shijet estetike te rilindjes u pane qe me ngjyren lejla

Edhe habiten pse hikin robt masanaj :frowning:

ne polici gangstera, ne bashki gangstera, ne dogana gangstera, ne parlament gangstera, vallaj vetem shkollat i kishin ngel.

Jam i sigurte qi kjo mund te kete qene zjush shum e mire, po jan frustru robt e shkrete e kan hum toruan :(.

Kur ne shkollat e Surrelit kshu, #vajmedet ça bohet ke te tjerat :frowning:

zyshes ca i kane thone ka bo.

O fikret , sot kjo, e fresket :

http://www.lapsi.al/lajme/2017/02/24/ndodh-në-tiranë-nxënësit-e-klasës-së-7-thithin-limontoz-me-hundë-pezullohet-mësimi#.WLBTrfJcDGg

Good Morning Mr.Fikret!

http://www.m.lapsi.al/lajme/2017/02/26/ndalohet-drejtori-i-shkollës-9-–vjeçare-dyshohet-se-ngacmoi-seksualisht-3-vazja#.WLLQEDw8KaM

immagine

o Fikret, çer bo kshu or Fikret, mos e rrotullo kaq shume o Fikret, mos e prif kaq shume kalemin o Fikret se ka per tu kput!

:new:

immagine