Festivali i 57 i Këngës në RTSH


#121

Kur kendojne kjo & co. unë bej gjera të tjera


#122

po kontrolloj per festivalin live ne rtsh1, por shume reklama ket moment dhe s’di a e godita

e paskam godit, jemi ne “vale” :slight_smile:


#123

Filloi right now


#124

hajd per hajer Leyla e para


#125

Problèm me fonine. Normalisht, duhet ta rikendojne kengen


#126

nuk me pelqen fakti qe fonia “deshtoi” si me qene nje festival amator
nuk hoqen dore nga keto gjera, kasta e festivalit,
kur nuk pranojne dot humbjen, tregojne sa poshte mund te bien, edhe me keq
s’behet fjale ta rikendojne besoj


#127

Se si mund te kendosh nje kenge qe ti urosh disa njerezve “neser per ju nuk do te jete nje dite e bukur”, vetem nje kengetar shqiptar e di
:scream::flushed:


#128

kantautori Gjergj Leka jo vetem patetik por edhe i mete, me kengen e tij


#129

Kam parë te ndodhe dhe ne Sanremo në fakt

Me e bukura eshte se tek titrat, vura ré se zerin e kishin nen ngarkim dy italiane !
:grinning:


#130

nuk eshte e besueshme stalker sepse eshte “aksident” kaq banal e i perseritshem.
fonia dhe dritat e gjithcka kontrollohen para hapjes

oops edhe ERanda me probleme fonie me duket


#131

Une nuk po ankohem ne fakt, thjesht nje observim: jo te gjitheve ju shkon mjekra. Une mbaj nje disa ditoreshe zakonisht, vetem po m’u desh te shkoj ne zyre rruhem. Ose ne ndonje dasme. :smile:


#132

besoj eshte nje narcizist i pasherueshem qe kerkon vemendjen qe ne fakt pakerkuar e merr politika tek ne


#133

Prap me Eranden !! :flushed::flushed::flushed::flushed:


#134

po pra kesaj rradhe eshte akoma me keq


#135

Ahahahaha Eranda e kendoi gjithe kengen PA foni !!!


#136

pooo, pervec kompleksit qe ish ne rregull

opaa reklama


#137

Gomareeeeeet, I futen reklame se lane naaaaam !!!


#138

Normalisht, te dyja kenget duhet te rikendohen


#139

duhet te kendohen !

Festivali ne RTSH egziston si show LIVE, kjo qe ndodhi eshte pergenjeshtrim i kesaj


#140

Keta në fakt, kane bere nje foni te nivelit siperior (italiane) nga festivalet e meparshme. Por o beje o mos e be !!