Festivali i 57 i Këngës në RTSH


#141

Nuk po te kuptoj. Live eshte. Vetem se zeri nuk vinte stereo por mono


#142

epo dicka kane lene pa kryer ne proces e siper, nje procedure kontrolli a verifikimi.
Po nuk u krye kjo e fundit, te na rroje mjeshteria italiane sa te duash


#143

llafi qe se nuk e bejne dot se po deshtojne.


#144

Do transmetohen dy kenget ne fund

Aq me mire


#145

shume mire
po me erdhi keq qe u detyrua Zhusti te kerkoje ndjese, t’ia kishin lene asaj :smile: ate pune

Zhusti rreth 75 vjec besoj, sikur vetem per moshen te mos ia kerkonin kete atij


#146

Ahahha, na ngaterroi Viktor Zhusti : ne vend qe te them “do performojne”, shkruajta “do transmetojne” :scream::joy:

Zhusti ka harruar shqipen ne emigracion. Zgjedhje shume e keqe


#147

ai sikur eshte aktiv ne teater ende ??
por qe i merret goja, po i merret


#148

Vetë I tha koleges Naten e pare : ne kemi te perbashket emigracionin


#149

Qenka finalja sot psheretime


#150

Une u kenaqa mbreme (me ato qe me pelqyen) kshu qe në terezi e kam
:stuck_out_tongue_winking_eye::grinning:


#151

Jonida Maliqi ka probleme te theksuara te vazhdueshne me melodicitetin. Kenga patetike.


#152

Bloze fare


#153

Tani po e ndjek. Sefte


#154

“s’ka gje” se ben show me kostumografine


#155

Ahahaha
Je me fat : dy kenget e mia te prefzruara do riperseriten në fund (paten probleme fonie) : Eranda Libohova dhe Marko&Imbro


#156

Edhe Eliza te njejtin problem ka. Ze ankues, pa pike emocionaliteti.


#157

Eliza Hoxha duhet te jete kualifikuar sepse kosovare


#158

Shume keq eshte dhe Eliza (qe thone eshte arkitekte e zonja)


#159

Shih kjo ! Po si ajo jane 70% !!


#160

epo per cfare arsye lane jashte Elona Islamaj dhe kualifikuan kete? per diversitet duhet te kete qene asgje tjeter