Fjalimi i plotë i Meryl Streep tek çmimet Golden Globe

Nuk e kuptoj se cfare ka per te share ketu.
Trump fitoi,Hillari pranoi humbjen dhe e telefonoi,po keshtu e telefonoi dhe Obama,Bush dhe konkurentet e tjere te gares republikane.
Kolegji Elektoral e voto I,Kongresi Amerikane e konfirmoi fitoren dhe e certifikoi.
CNN,MSNBC,Pleherat e Hollivudit dhe disa komentues ketu thone ka fituar Hillari.
“I zoti e shet,tellalli se jep”-i thone kesaj.

meqe sjam hic asigjo , hudhi pra knej e mos bo kakardhia. ose m thuj t lutem ca shkolle duhet te mbaroj qe ti kem 1M Euro ne Banke pa qen nevoja me u bo “prostitut” e sipermarresit

jo mo ti ndoshta je dikushi ato 1M euro nuk jan hic, te pakten jo ashtu si aludon ti qe e shkeputkan njeriun nga jeta e ketyre sklleverve

kot sa i sperdredhim Fjalet, kto muhabete keqkuptohen kur nuk e degjo “tonin e muzikes”…
di vetem qe, sot e ksaj dite duhet t jesh kriminel ose t kesh lind n familje pasanikesh.
ndryshe skllav ngelesh,

mu per vete do me dilnin 1 Milion me u bo bari delesh.
sinqerisht.

Admin a ka mundesi te mbyllesh kete teme… eshte e perfunduar dhe ka shume tema te hapura per Donald Trump…