Flisni pra shoke, a eshte faj te thuash te verteten?

Ama me CNN merresh ti? Mos i beso se mashtrojne. Ata jane me keq se “Tema” e Mero Bazes. :smiley:

1 Like

Po ja ta sjell edhe nga mediat e tjera po te duash.
Ky nuk eshte lajm partiak.

Nderkohe menjehere pas bisedes ne telefon me Putin - qe media nuk e mbuloi sepse Trumpi, ndoshta me qellim, leshoi urdherin per refugjatet - pro-ruset rifilluan sulmet ne Ukraine.

Thoni cfare te doni

http://asia.nikkei.com/Politics-Economy/Policy-Politics/Abe-studying-Trump-for-lessons-for-Japan

Me shkrive me ate komentin per jevgjit sepse je shume I sakte. Kam nje shoqe Brown lol, e kur e mgacmoj ndonjehere i them shif t’kam gjet burre dhe gishti im drejtohet nga nje me I zi se ajo me thote - eww ate te zi sterre me gjete. :grin: iku koha e Billit dhe borxhit, boll mo. Kemi interes tjeter tani. Lol.

1 Like

hahahaha nderhyrja e Rames do i jepte shkelmin e fundit Trumpit … .

te jesh loqe nga mendja nuk do te thote qe ti kesh loqet ne balle …

1 Like

Ja ku i paska çu paret e american taxpayers Obobumja, that’s why american people vote for Z, Trump.

1 Like

The Trump administration announced Friday that the Pentagon has reached a tentative deal with Lockheed Martin for the purchase of 90 F-35 jets at the lowest price in the program’s history – saving the government millions, officials said.

Vazhdo punen zoti President!
Mos degjo fare korin e kasandrave te se majtes!

1 Like

ky rrezik do haj noj dit ose ka me bo noj puç

Duan drejtësi për “21 janarin”!
Drejtësia u vendos. Ja ku e kini gardistin…, kryetar bashkie.
image