Flisni pra shoke, a eshte faj te thuash te verteten?


#101

Ama me CNN merresh ti? Mos i beso se mashtrojne. Ata jane me keq se “Tema” e Mero Bazes. :smiley:


#102

Po ja ta sjell edhe nga mediat e tjera po te duash.
Ky nuk eshte lajm partiak.


#103

Nderkohe menjehere pas bisedes ne telefon me Putin - qe media nuk e mbuloi sepse Trumpi, ndoshta me qellim, leshoi urdherin per refugjatet - pro-ruset rifilluan sulmet ne Ukraine.


#104

Thoni cfare te doni

http://asia.nikkei.com/Politics-Economy/Policy-Politics/Abe-studying-Trump-for-lessons-for-Japan


#105

Me shkrive me ate komentin per jevgjit sepse je shume I sakte. Kam nje shoqe Brown lol, e kur e mgacmoj ndonjehere i them shif t’kam gjet burre dhe gishti im drejtohet nga nje me I zi se ajo me thote - eww ate te zi sterre me gjete. :grin: iku koha e Billit dhe borxhit, boll mo. Kemi interes tjeter tani. Lol.


#106

hahahaha nderhyrja e Rames do i jepte shkelmin e fundit Trumpit … .


#107

te jesh loqe nga mendja nuk do te thote qe ti kesh loqet ne balle …


#108


#109

Ja ku i paska çu paret e american taxpayers Obobumja, that’s why american people vote for Z, Trump.


#110

The Trump administration announced Friday that the Pentagon has reached a tentative deal with Lockheed Martin for the purchase of 90 F-35 jets at the lowest price in the program’s history – saving the government millions, officials said.

Vazhdo punen zoti President!
Mos degjo fare korin e kasandrave te se majtes!