“Interneti është një dramë e vërtetë sepse promovon budallain e fshatit si mbajtës të së vërtetës”


#87

eh sale berisha plak i urte
c’i paskemi rene m’qafe kot gjithe kto kohe :smiley:


#88

ai nuk shkel rrugen e kombit vetem se e ka bo Basha, ti po thu qe do njifte zgjedhje shoku “hap kutite ose largohu”.
ne nje vend qe ke ne cdo zgjedhje 20-30-40-50 mije vota diferrence, vjen dhe ta fiton trjetri qofte edhe me 80 vota diference quhet jo tjeter por “zbythje”

nuk ka kulo me ja permend as emrin bashes, por rri e thote saliu e saluku gjithe diten nga fejsbuku


#89

tamam!

po kujtohu se duhet te t’kete lene kujtesa, kush eshte ne opozite…


#90

Pra te dy lujn me te njejtat rregulla qe promovojne krimin e kriminelet, Berisha n’fillim, Rama tani. Kjo tingllon si barazlargesi nqse mpyt mu. Por sigurisht qe mes te dyve, Rama eshte burri i mire, kshu?
Perfect sense, do thoshte miss steaku


#91

ne opozite je edhe ti

s’ke nga luan.

dhe aty te rrish!


#92

E ke shpirtin plage,e kuptoj,s’te ngelet gje tjeter vec te kacavirresh pas te tilla “fitoresh” qe te gjeshe pak paqe me veten. Dite akoma me te keqija te presin.


#93

Dite me te kqija presin shqiptaret qe jetojne ne Shqiperi,jo neve qe ju kemi thene “lamtumire”.
Sic e thashe duhet te presim 2058 kur brezi i ri te beje Levizjen Studentore te rradhes.
Deri atehere do te kemi shokun Edi,shokun Erion,Sajmir,Taulant etj dhe ty sic ishin disa veriore si Mehmet Elezi qe i mbanin per te treguar qe skishin gje me Veriun.
Po keshtu per te treguar qe e donin Korcen kishin vene injorantin Koci Xoxe,Pali Miska apo Rita Marko.
Per te treguar qe donin Shkodren vendosen karrocierin Muho Asllani etj.
Kush eshte i zgjuar i thote lamtumire atij vendi.Besoj keshtu do te ndodhe dhe pas 10 vjetesh do te ngelen vetem banoret e zones se Pare Operative me perkrahesit e tyre.
Enveri nuk ishte budalla qe mbylli kufijte se edhe ai do te mbetej me zonen e Pare Operative.
Por edhe juve po i ngjani babit,se shpejti do te rivendosen vizat per Shqiptaret dhe pak nga pak do te mbylleni sic beri babai juaj shpirteror.


#94

Prandaj te mban Sala ty dhe Boden,o psikopat,qe te tregoje qe ska gje me devollinjte


#99

Shqiptaret je jetojne ne perendin nuk mund ti bashkohen aleances se qelbesirave dhe atyre 1 miljon shuplakaxhinjeve qe brohorisnin kur sollen kete qeveri kriminale ne pushtet.Ata e dine se ky popull i ka qejf genjeshtrat dhe propoganden populiste dhe kurre nuk ven mend nga gabimet qe ben.Gabimin e pare ky popull e beri pas luftes dyte boterore ,kur mbeshteti partine komuniste dhe solli kriminelin Hoxha qe per 45 vite persekutoj,torturoj dhe masakroj gjysmen e popullit te vete qe mendonte ndryshe.Ishte kjo pjese e shqiptareve qe ideuan te paret braktisjen e vendit nepermjet ambasadave te huaja.Revolucionin komunist te 97 e vulosi profecine e tyre duke shenuar nje tjeter braktisje masive te shqiptareve nga syte kembet.Ka plot 25 vjet qe nje site e madhe po sit shoqërinë Shqiptare dhe c del nga sita iken , kurse ajo mbi sita ka qendruar aty.Pikerishte kete kerkonte politika e krimit shqipetar ajo do aty ne Shqiperi vetem ate pjesen e mbi sites,TURMEN e popullit qe edhe pse ka plot 75 vjet qe ja ka cuare thiken ne eshter ajo ate diten e votimit dehet me dy shishe birre e nje thes me miell dhe voton e LUMTURUARE.
TA GEZONI “ciflikun” e bejlereve te rinj ju o SKLLEVER te ndyre
Ne IKANAKEVE nuk keni se c te na beni.!
Tani u ka rene ne mend qe te ikni te gjith qe aty !
Po Jooo, per ju nuk ka vend ne boten e qyteteruare, provojeni dhe do te shikoni ,do te ikin edhe ca qe kane mbetur nga ata qe jane akoma aty te cilet jane ndryshe nga ju .
Por juve balta e shkelur per vite e vite me radhe nga kembet e atyre qe edhe nevojen e trashe e bejne mbi ju ,per ju ska shpetim.
Aty do te vegjetoni dhe do te hani ate kotheren e turpit te ngjyer me te tera vejset me te ulta ne bote .Per te mbajtur mbi shpatullat tuaja tere kreminelet ,Idiotet e te pa shkolle ,Injorantet dhe poshtraket e politikes Shqipetare ne 75 vite.
TA GEZONI.
Ne qe menduam ndryshe nga ju dhe qe ju kurre s na besuat ne fjalen tone te drejt te thene aty.
Tashme jemi larg nga ju edhe nese i kethejme syt aty, jane varret e te pareve dhe shpirti jone atedhedashes se na dhemb ai vend, tashme i rene keqas ne cargun e se keqes qe ju me duart tuaja e ngritet me se shumeti per te keqen tuaj.!


#103

Si rezultat perfundimtar gjendja eshte ma keq se e ka pershkruar budallai i qytetit honoris causa:

“Interneti është një dramë e vërtetë sepse promovon psikopatin felor të radhës si mbajtës të së vërtetës”


#107

Nuk ka gje te keqe me tu dhimbs Tirona qe e ka bo partia beton graniti apo Shqipnia qe eshte bo brezare-brezare hashashi.

Fundja neve cuna tirone na therret sekretari i pare, nuk na thote as alpin e as provincial.


#108