ISIS godet Barcelonën - 13 të vdekur


#81

I modho, ç’tu desh qe u bere admin mo! ka me mire se te jesh vetvetja, se kshu duhet ti permbahesh disa rregullave te ppu kur ke ne dore fshirsen, marr shkas nga nje koment qe po pysnje aquan per detiren e re, lerja gjembit kete pune.


#82

un kam shum armiq ne blog, dhe detyren e re e kam marre qe ti zhduk nga faqja e dheut!


#83

Nuk me dukesh ashtu, e ke qejf debatin dhe me aq sa te kam lexuar ka qene gjembi ajo qe edhe te ka censuruar, si kolege qe e ke.


#84

jo me gjembin e kam mire, un nuk i hedh kurr poshte koleget, pavarsisht divergjencave ideologjike.


#85

Mirdita te gjithve. Jam ca me vones te tema por smunda te rrija pa e dhen mendimin . Esht e thjesht te shash apo akuzosh njerin apo tjetrin per ate poshtersi ne Barcelon , por un jam i mendimit te shikohet varianti QUI BONO (ke ndihmon) kjo ndodhi…


#86

Katalanet duan te ndahen nga Spanja dhe ne fund te shtatorit fillim tetorit do behej referendumi … Kur nje shtet esht ne gjendje gadishmerie smund te behet referendum . Dmth qe jan rryma te tjera pas kesaj poshtersie .